Безквитковий проїзд у тролейбусах: як (НЕ) працює система штрафів у Хмельницькому (ІНФОГРАФІКА)

Безквитковий проїзд у тролейбусах: як (НЕ) працює система штрафів у Хмельницькому (ІНФОГРАФІКА)
Фото з архіву редакції
  • Впроваджений механізм стягнення фактично не працює.

  • «Зайці» платять тільки підвищену вартість проїзду, а штраф — ні.

  • Ми дізналися причину.

Майже чотири місяці тому, 1 липня, у хмельницьких тролейбусах відмовилися від приймання готівки для оплати проїзду. Натомість впровадили ряд способів безготівкової оплати. Крім того, контролери почали штрафувати пасажирів за неоплачений проїзд.

Як ми вже розповідали раніше, механізм стягнення впровадили такий. За безквитковий проїзд пасажир має сплатити 120 гривень штрафу до державного бюджету як за адміністративне правопорушення. Крім того, він має сплатити ще 120 гривень до бюджету підприємства, якщо бажає продовжити рух. Саме такою є вартість однієї поїздки у разі безквиткового проїзду. Такий механізм був впроваджений для того, аби «Електротранс» також отримував гроші з безквиткових пасажирів.

Від 1 липня до 19 жовтня контролери «Електротрансу» стягнули з пасажирів 75 120 гривень. Такі дані нам надало підприємство у відповідь на запит. Ця сума включає:

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up