Для Хмельницького придбають вуличні камери, які розпізнаватимуть обличчя

Для Хмельницького придбають вуличні камери, які розпізнаватимуть обличчя
Ілюстративне фото
 • Камери разом з супутнім обладнанням приєднають до загальноміської системи спостереження.

 • Частину камер встановлять у парку Чекмана.

У Хмельницькому планують встановити 26 камер відеоспостереження разом із супутнім обладнанням. З них 16 мають з’явитися у парку імені Чекмана. Всі камери будуть приєднані до загальноміської системи. Замовило обладнання комунальне підприємство «Хмельницькінфоцентр». Його вартість оцінили у 555 тисяч гривень з податками.

Наразі шукають постачальника, який повинен буде надати продукцію до 30 листопада цього року. Закупівля передбачає також прокладання кабелів, встановлення обладнання та налаштування. Така інформація розміщена у системі електронних закупівель «Prozorro».

У технічних характеристиках вказані кількість комплектів обладнання та їхній склад. Загалом налічується 16 комплектів шести типів. Далі детальніше про кожен з типів. Перші чотири типи призначені для парку Чекмана.

Відео дня

Один комплект у складі такого обладнання:

Два комплекти, у складі кожного з яких таке обладнання:

Один комплект у складі такого обладнання:

Два комплекти, у складі кожного з яких таке обладнання:

Сім комплектів, у складі кожного з яких таке обладнання:

Три комплекти, у складі кожного з яких таке обладнання:

Кожна камера повинна мати роздільну здатність не менше 2688 × 1520 пікселів, записувати звук та підтримувати фільтрацію шуму середовища. Крім того, обладнання повинне виявляти рух, розрізняти людей та авто, охороняти периметр (фіксувати порушення лінії, вторгнення, вхід та вихід з нього).

Передбачена також функція розпізнавання облич людей — виявлення, порівняння, пошук у бібліотеці з 20 тисячами фото (мається на увазі, що на обладнанні можна створити та зберігати таку бібліотеку). Обладнання буде під’єднане до загальної системи відеоспостереження оптоволоконними кабелями.

Додамо, що минулого разу «Хмельницькінфоцентр» купував подібне обладнання у квітні цього року. Замовлення включало 46 камер та супутнє обладнання. Вартість покупки склала майже 1,5 мільйона гривень. Постачальником обрали ТОВ «Інженіринг-Аналітика» з Києва.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
 • Віктор Разумей

  А це нормально, коли йде війна, масса продажних шкур, а ще їм покращити завдання з виявлення переміщення військових та техніки. Клепка в когось є?
 • Сергій Мельник

  Брущатку вже положили, давай ще камери вцепи!)))
 • Андрей Гришнюк

  А що це за таке комунальне підприємство, якому потрібні камери,тай ще з розпізнаванням обличчя?

  І це все в період війсьгового стану.

  Людей у "табір", всіх хто неугодних для влади!....
 • Віталій Українець

  Це гарна ідея ловити вандалів та любителів погадити ,але йде війна і дуже соромно коли прості люди збирають на її потреби гроші !

  Держава має по макс все забеспечити потреби фронту,а не піаритись для самореклами!

keyboard_arrow_up