«Хмельницькгаз збут» перевіряють через тарифи на газ (ОНОВЛЕНО)

«Хмельницькгаз збут» перевіряють через тарифи на газ (ОНОВЛЕНО)
Ілюстративне фото
  • Тариф «Хмельницькгаз збуту» в січні є одним із найвищих в Україні.

  • Через це антимонопольники перевірятимуть економічну обґрунтованість встановленої ціни.

Хмельницькі антимонопольники розпочали перевірку ТОВ «Хмельницькгаз збут» через встановлені підприємством тарифи на природний газ. Перевірка передбачає вивчення економічних складових тарифу, зокрема дослідження ринку конкуренції. Таким чином буде з’ясована обґрунтованість встановлення тарифів. Про це журналістам vsim.ua розповів голова Південно-західного міжобласного територіальне відділення Антимонопольного комітету України Олег Федорчук.

Окрім Хмельницької області, відділення охоплює також території Вінницької, Тернопільської та Чернівецької областей.

— На кожному цьому ринку є газзбути, і не один, які конкурують між собою на ринку. А чи дійсно вони конкурують, чи, користуючись своєю ринковою владою на цьому ринку, зловживають цим, зараз якраз і з’ясовується. Всі газзбути, які діють на цих ринках, в полі зору Антимонопольного комітету. Досліджується економічна обґрунтованість у встановленні ними тарифів, — розповів Олег Федорчук.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up