У Хмельницькому продають протезний завод. Стартова ціна — 49,5 мільйона

У Хмельницькому продають протезний завод. Стартова ціна — 49,5 мільйона
Фото з системи «Prozorro. Продажі»
 • Підприємство працює понад 30 років.

 • Воно виготовляє протези, ортези, взуття та милиці за індивідуальним замовленням.

 • Пільгові категорії хмельничан обслуговують безкоштовно.

У Хмельницькому виставили на продаж Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. Воно розташоване на вулиці Чорновола у мікрорайоні Ракове. Стартова вартість установи складає майже 49,5 мільйона гривень. В процесі аукціону, який запланований на 18 жовтня, сума може зрости. На неї буде нараховане ПДВ, тому покупцю доведеться сплатити до державного бюджету щонайменше майже 59,4 мільйона гривень. Така інформація розміщена у системі електронних торгів «Prozorro. Продажі». Організатором продажу є Фонд державного майна України. Розповідаємо про підприємство та умови його придбання.

Що відомо про підприємство

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство засноване понад 30 років тому. Нині воно виготовляє ряд видів продукції, а саме:

 • Відео дня
  /li>

Установа не тільки виготовляє все це за індивідуальним замовленням, а й проводить сервісне обслуговування та ремонт. Люди можуть отримувати засоби як за власні гроші, так і за бюджетні, маючи відповідне направлення (для пільгових категорій). Про це йдеться на сайті підприємства.

Крім того, на підприємстві діє реабілітаційне відділення. Там пацієнтам проводять комплексну реабілітацію та навчання користуванню допоміжними засобами. Зокрема, є й стаціонарне відділення, де всю цю допомогу можна отримати під час постійного перебування. Це єдине таке підприємство у Хмельницькій області. Послуги для ветеранів російсько-української війни установа надає від 2014 року.

Станом на середину цього року підприємство мало 47 працівників. Їм платять у середньому 8840 гривень. Від 2020 року установа отримала понад 81,1 мільйона гривень доходу. Однак з урахуванням видатків воно було збитковим — «мінус» за цей період склав 170 тисяч гривень. При цьому по роках показники сильно коливалися:

Боргів у підприємства налічується майже 4,2 мільйона гривень. При цьому понад 7,3 мільйона гривень винні самому підприємству.

Майновий комплекс підприємства включає такі об’єкти:

З приводу того, чому вирішили продати підприємство, журналіст vsim.ua подав запит до Фонду державного майна. Ми підготуємо окремий матеріал, щойно отримаємо відповідь.

Які умови продажу

Стартова вартість, як вже було сказано вище, складає майже 49,5 мільйона гривень. Податися на аукціон можна до 17 жовтня включно, а самі торги відбудуться 18 жовтня. Під час них вартість продажу підприємства може зрости. До кінцевої суми буде додане ПДВ у розмірі 20%.

Покупець повинен буде зберегти профіль діяльності установи протягом 10 років. Крім того, протягом шести місяців потрібно буде погасити борги, і протягом того ж періоду не звільняти працівників. У випадку, якщо покупець на торгах буде визначений, ми підготуємо для вас окремий матеріал.

IMG-20230327-WA0002.jpg
Фото з системи «Prozorro. Продажі»
IMG-20230327-WA0005.jpg
Фото з системи «Prozorro. Продажі»
IMG-20230327-WA0010.jpg
Фото з системи «Prozorro. Продажі»
Тут і далі — фото Хмельницької обласної ради

Тут і далі — фото стаціонарного відділення підприємства

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (71)
 • Владимир Жилюк

  Твоя мусорня тобі не допоможе.
 • Владимир Жилюк

  Не дай боже люди в ратять роботу, тобі буде П.....А!!!
 • Владимир Жилюк

  Де робочі місця, які ти обіцяв? Де? Ти ПИЗДОБОЛ а не мер.
 • Владимир Жилюк

  Гнида картава вирішила пустити все під молоток.

keyboard_arrow_up