Топ-10 будинків в Хмельницькому, які найбільше заборгували за воду в січні (СПИСОК)

Топ-10 будинків в Хмельницькому, які найбільше заборгували за воду в січні (СПИСОК)
 • На підприємстві склали свій рейтинг тих, хто винен за водопостачання найбільшу суму коштів.
 • Тут є адреси з Озерної, Центру, з Дубового, з Південно-Західного та Проспекту. 
 • Дізнавайтесь хто потрапив до списку цього місяця. 

— Рейтинги є різні. Спортсмени прагнуть досягти вершин, наприклад, у FIFA чи WTA, є відомі та впливові рейтинги у “Forbes”. Ми, звичайно, не спортсмени і не знаменитості, а звичайні працівники комунальної сфери, яким необхідно підтримувати водопровідне та каналізаційне господарство міста у робочому стані і цілодобово надавати послуги з централізованого водопостачання і водовідведення. Однак цьому заважають борги, які накопичило населення, — пишуть на сайті Хмельницькводоканалу

Станом на 9 січня загальна сума боргу перед підприємством складає більше 62,7 мільйонів гривень. Про це vsim.ua повідомили у прес службі водоканалу. Саме через нестачу цих коштів з кожним днем підприємству стає щораз важче працювати.

Тож виникла ідея щомісяця подавати на розгляд хмельничан топ-10 житлових будинків-боржників. Містяни, кажуть, мають знати своїх антигероїв. Ось уже 7 місяців підприємство подає оновлені дані про найбільших боржників.

Відео дня

Хто потрапив у “десятку” в січні

У список потрапили адреси з різних мікрорайонів міста. Загальний борг лише з десяти цих будинків становить більше 3 мільйонів 800 тисяч гривень.

Вже який місяць лідирує багатоповерхівка на Львівському шосе. Мешканці будинку винні за воду більше півмільйона гривень. 

— Є в нашому житті константи. Число пі, температура під час ізотермічного процесу, та Львівське шосе 39/1, незмінно залишається в топі боржників водоканалу серед населення, — кажуть у водоканалі. 

Замикає десятку багатоповерхівка по Староміській. Жителі 55 квартир з будинку заборгували більше 300 тисяч гривень. 

Всього у списку боржники з 1 213 квартир. А середній відсоток боржників у всіх цих 10 будинках становить 78%. 

Повний список рейтингу боржників станом на 9 січня виглядає так:

У Хмельницькводоканалі стверджують, з неплатниками комуналки вдіяти нічого не можуть. Наразі мають право лише проводити роз’яснювальну роботу. Відключати від водопостачання під час воєнного стану заборонено. Але й оплату комунальних ніхто не відміняв. 

Найбільше, кажуть у прес-службі, дістається мешканцям, які не мають індивідуального лічильника на воду, але в домі є загальнобудинковий. В такому випадку, якщо будинок по лічильнику використав якусь кількість кубів, а загальнобудинковий показує іншу, то всю різницю повинен заплатити той, в кого лічильника немає. 

Є й випадки коли містяни не подають показників, але мають лічильник. Тоді програма автоматично нараховує їм щомісячну оплату по нормі. Але запевняють, щойно людина подає реальні показники — попередні, нараховані системою, анульовуються. 

Нагадаємо, що тарифи на воду наразі такі:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (94)
 • Лідія Мельничук-Білоусова

  Сьогодні 21 січня 2023 року по Проспекту Миру з кранів тече смердюча застойна вода(смердить болотом).Навіть не можливо посуду помити(визиває рвоту), а не то, щоб її споживати.Запитання до Горводоканалу:,,З відки подається така вода"?.
 • Ирина Старова

  Нажаль, вiдповiдi на питання з чого складаеться абонплата в 30,56 грн так i не отримано. Агов! Ви там ще живi?
 • Дина Мельницкая

  відключайте подачу води боржникам
 • Pavel Kondrashov

  За нинішніми тарифами та якістю води та обслуговування ці люди зрозумілі що їх доять. Схоже, і я перестану оплачувати зарплату цим водяним. Краще перераховуватиму на ЗСУ,

keyboard_arrow_up