У Монобанку підвищили тариф на зняття готівки

Тариф на зняття кредитних коштів залишиться без змін.
Вже з 1 вересня користувачі карток Монобанку платитимуть більше за зняття готівки у банкоматах. Підвищення Міжбанківські відшкодування підвищать з 0,5% до 0,9%. Про це повідомив один із співзасновників Монобанку Олег Гороховський. Він зазначає, що це — вимушений для банку крок.
— Платіжні системи більш ніж удвічі підвищать міжбанківський тариф відшкодування за зняття клієнтами інших банків готівки в українських банкоматах. У цих умовах тариф, що раніше діяв за зняття готівки, не буде покривати наших витрат і ми, на жаль, змушені підняти тариф за зняття власних коштів з наших карток, — пояснює Гороховський.
Проте, тариф за зняття коштів з "кредиток" не підніматимуть.
Нагадаємо, тим часом валюти в обмінниках Хмельницького продовжують дорожчати. Помітно зросли в ціні долар та євро на купівлю, здорожчання на продаж менш помітне. Детальніше читайте в матеріалі Курси в обмінниках Хмельницького (КАРТА)
Читайте також:
-
Хмельницький перевізник отримав 297 тисяч штрафу. Яка причина?
-
Внутрішньо переміщені особи можуть отримати 20 тисяч гривень: як це зробити
-
Фейкові грошові виплати у Facebook: як не потрапити на гачок шахраїв
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
ЧитачЧитачівКоли ви вже подавитесь, бариги кончені.