8 років ув'язнення світить мешканцю Славути, який намагався дати хабар поліцейському

8 років ув'язнення світить мешканцю Славути, який намагався дати хабар поліцейському
Фото: ГУ НП
  • 27-річного місцевого мешканця затримали, коли він передавав начальнику відділу поліції гроші, щоб той "зам'яв" справу.
  • Наразі досудове розслідування закінчилося.
  • Чоловіку загрожує до 8 років ув'язнення.

27-річний мешканець Славути щоб не потрапити за ґрати,  запропонував заступнику начальника відділу поліції 200 доларів. Однак його "взяли", коли він передав посадовцю частину хабара.

Як повідомили у прокуратурі Хмельницької області, обвинувальний акт уже направили до суду. Справу розслідують за частиною 3 статті 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Юрій Петрович
    Ця новина на кого була розрахована?? Щоб боялися давати чи щоб на мєлочь  не велися!!! Чи поліція такими мілкими сумами не цікавиться??? Чи як в анекдоті, позич мені 200 доларів... в десяти екземплярах ;)
    Анонім reply Юрій Петрович
    Менш ніж 2к зелені навіть балакати не захочуть. Не то що щось рішати...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня 21:01 На Хмельниччині очікується негода 9 травня: заморозки та дощі 20:17 Робота у Хмельницькому: які є пропозиції та скільки платять 19:51 У Хмельницькому будуть відключення світла 9 травня (АДРЕСИ) 19:23 Скаржився на здоров'я: жителя Хмельниччини заcудили за відмову служити 18:49 У Хмельницькій міськраді провели засідання виконкому. Основні рішення 18:07 У патрульну поліцію Хмельниччини запрошують на роботу: які вимоги та зарплата 17:28 Воював після поранення: у Хмельницькому попрощались з Василем Тимощуком photo_camera 16:54 Підприємець намагався відкупити працівника в ТЦК. Його судили 16:23 На Хмельниччині затримали адвокатку – допомагала чоловікам виїжджати за кордон 15:34 Дев'ятьох військових з Хмельниччини відзначили нагородами посмертно. Імена 14:56 Смертельна ДТП з трьома загиблими на Зарічанській: репортаж із суду play_circle_filled 14:29 Заморозки до -5 прогнозують на Хмельниччині 13:49 На Хмельниччині більше місяця шукають 20-річну Яну Цомпель
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up