Екс посадовця Хмельниччини Андрія Клименка оголосили в міжнародний розшук

Екс посадовця Хмельниччини Андрія Клименка оголосили в міжнародний розшук
 • На початку 2021 року він утік до росії. 

 • До того Клименко очолював обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.

 • Його звинувачують у розтраті майна в особливо великих розмірах. 

Андрій Клименко — колишній директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. На початку січня правоохоронці оголосили його в розшук як особу, що переховується від органів досудового розслідування.

А вже наприкінці січня правоохоронці надіслали клопотання до суду аби оголосити Клименка до міжнародного розшуку. Постанова суду набрала чинності 31 січня. 

Андрія Клименка підозрюють у розтраті державних коштів на загальну суму 790 370,49 гривень. У вироку йдеться, що вона в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення кримінального правопорушення. 

Нагадаємо, Андрія Клименка призначили на посаду керівника Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва у травні 2017 року. Тоді із ним уклали контракт строком на 5 років. 

Відомо, що до 2021 року він “з метою незаконного і безоплатного обертання чужого майна на користь третіх невстановлених досудовим розслідуванням осіб” закупив майна на майже 800 тисяч гривень. 

У вироку йдеться, що ще минулого року Клименку повідомили про підозру у розтраті коштів. Її вручили під розписку його матері. Оскільки сам правопорушник виїхав з території України, то повідомлення про підозру опубліковали в Урядовому кур`єрі та на офіційному веб-сайті Офісу Генпрокурора.

Також зазначено, що цей злочин є тяжким. Він передбачає покарання у вигляді ув’язнення на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. 

Однак, поки відомо лише, що Клименко, ймовірно, виїхав до росії. Так, у серпні 2021-го він «засвітився» там в авторській програмі Ксенії Собчак, а в листопаді — в передачі Андрія Малахова «Прямий ефір». У ньому він став 42-річним обранцем 66-літньої росіянки Катерини Терешкович.  У лютому 2022-го Клименко виступив в ролі екстрасенса в проекті одного з російських блогерів.

Фото з просторів Google

Читайте також:

Коментарі (5)
 • Vladislav Voedilo

  Вкрав лям - в міжнародний розшук. Вивіз чемоданами - гуляєш по Європах і п'єш каву між бутіками. І не плутайте сюди рашку і сепаратизм, прошу.
 • ЧитачЧитачів

  Може його вже давно частково мобілізували а наші війська дечмобілізували.

  Vladislav Voedilo reply ЧитачЧитачів

  за крадіжку навіть не на лям ? у нас тепер цим ЗСУ займається ?
 • Читач83

  Сімчишина хай спитають!

  Все через нього!!!

  Vladislav Voedilo reply Читач83

  мімо

keyboard_arrow_up