Схопили банду, яка займалася збутом зброї на Хмельниччині. Серед затриманих – бійці-добровольці

Схопили банду, яка займалася збутом зброї на Хмельниччині. Серед затриманих – бійці-добровольці
  • Міжрегіональне злочине угруповання, до якого входили добровольці воєнізованих формувань, незаконно торгувало зброєю в різних регіонах України.
  • Наразі учасників банди затримали. У трьох областях, зокрема і у Хмельницькій, провели обшуки. Під час них вилучили великий арсенал зброї.

Правоохоронці затримали учасників міжрегіонального злочинного угруповання, яке займалося збутом зброї та вибухових речовин. Серед затриманих є представники добровільних воєнізованих формувань.

"У ході санкціонованих обшуків у трьох областях вилучено великий арсенал зброї, зокрема десятки автоматів та пістолетів різних модифікацій, вибухівку, гранати, сотні набоїв різного калібру, запчастини та комплектуючі до вогнепальної зброї", - йдеться у повідомленні СБУ. 

Справу розслідують за статтею 28, частиною 1 статті 263 та частиною 2 статті 263-1 Кримінального кодексу України.

Наразі встановлюються джерела походження зброї, коло осіб причетних до протиправної діяльності та місце перебування інших можливих учасників злочинного угруповання. Також перевіряється інформація щодо можливого використання зазначених засобів ураження для дестабілізації ситуації в країні через організацію диверсій.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up