У Городоцькому районі пенсіонер вкрав дерев'яні опори "Укртелекому"

У Городоцькому районі пенсіонер вкрав дерев'яні опори "Укртелекому"
  • Чоловікові робили зауваження сусіди, але він таки вирішив привласники стовпи. 
  • Поліції зізнався, що вкрав опори, бо вони знадобились йому для будівництва. 

Чоловік викрав чотири дерев’яні опори з залізобетонними приставками, які належать ПАТ «Укртелеком». Пенсіонер каже, що вони згодились би йому для будівництва. Про це повідомляють у прес-службі Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області. 

64-річному чоловіку робили зауваження односельчани, проте пенсіонер протягом двох днів розкопував дерев’яні опори лінії зв’язку, а потім забрав їх до себе на подвір'я разом із залізобетонними приставками. Загальна вартість вкраденого становить 6755 гривень. 

Пенсіонеру оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Йому загрожує штраф, громадські або виправні роботи, арешт або позбавлення волі на строк до 4 років.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:02 Захисник, колекціонер та друг: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Теревегою 14:21 Хмельничан запрошують в суботу до Молодіжного парку: пройде свято для дітей 13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК) 18:08 Переховувався два роки за кордоном: підозрюваного з Хмельниччини затримали в Німеччині 17:39 96 медиків з Хмельниччини загинуло від початку повномасштабної війни. Їх вшанували 17:07 Суд заблокував відкликання чотирьох «Слуг народу» з Кам’янця: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up