Дводенний фестиваль My Fest відбудеться у Молодіжному парку 29-30 червня. My Fest - це ребрендинг колишнього фестивалю Green Fest. Цього року хмельничанам підготували найбільшу кількість локацій за всю його історію, а саме тринадцять. Як повідомив міський голова Олександр Симчишин, на організацію My Fest з міського бюджету витратили 250 тисяч гривень.
Відтак у перший день фестивалю, а саме 29 червня, локації розпочнуть свою роботу о 12:00. У цей день Хмельницький зможе почути двох хедлайнерів, а саме гурт Detach і виконавця Laud. Як повідомила голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак, на хмельничан очікує ще кілька родзинок, які триватимуть допізна.
Ми відкриємо фестиваль неофіційним гімном, а саме драйвовим флешмобом. Також серед родзинок - гості міста, а саме заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема, який привітає містян з Днем молоді. Ще одна особливість цьогорічного фестивалю - це кіно 18+ під відкритим небом “Секс і нічого особистого”, що розпочнеться на головній сцені після 22:30. Крім того, ми підготували креативну фотозону у вигляді арт-тролейбуса. Також серед новинок сімейні та інклюзивні локації - розповідає Анастасія Козак.
Другий день My Fest, що пройде 30 червня, розпочнеться також о 12:00 годині. Він обіцяє бути не менш креативним і захопливим. У Молодіжному парку відбудуться богатирські ігри за участі українського силача Василя Вірастюка, стендап виступи, флешмоб з використанням фарб холі та мокрі війни. Детальніше про все розповіла журналістам vsim.ua заступниця голови організаційного комітету My Fest Анна Левшун.
А на завершення Мy Fest у Молодіжному парку влаштують фаєр-шоу. Організатори, якими є Хмельницька міська рада та Молодіжна громадська рада при Управлінні молоді і спорту, обіцяють завершити гучну частину фестивалю у суботу - до 22:30, а в неділю - до 22-ої години. Таке рішення вони прийняли, аналізуючи ситуацію із попередніми фестивалями, а саме Rock&Buh.
На вихідні, 29-30 червня, синоптики прогнозують сонячну погоду. Водночас очікується похолодання. В суботу температура повітря може не сягнути показника вище +21. В неділю буде тепліше - до +27. Дощі можливі лише ввечері, 30 червня.
Нагадаємо, минулорічний фестиваль вийшов не повноцінним. Чимало заходів через дощі перенесли в приміщення або взагалі на інші дати. Так відомий в Україні гурт “Карна” замість великої сцени виступав в клубі. Якщо вірити прогнозам, цьогоріч погода не зіпсує хмельничанам фестиваль.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.