37 корисних мобільних додатків для хмельничан (СПИСОК)

37 корисних мобільних додатків для хмельничан (СПИСОК)
  • Смартфон — невід’ємна частина життя багатьох сучасних людей.

  • Переглядайте нашу підбірку корисних додатків.

Чимало хмельничан не можуть прожити без смартфона і дня. Мешканці міста спілкуються з близькими, пишуть повідомлення, сидять у соцмережах, знімають фото й відео. Ми підготували підбірку мобільних додатків, які можуть бути корисні кожному хмельничанину.

Про місто

«MyCity» (рейтинг 2,6) дозволяє дізнатися про заплановані заходи, відключенням комунальних послуг та новини з сайту міської ради, а також перевірити стан звернення до Центру надання адміністративних послуг. В окремому розділі є контакти спеціальних служб, наприклад, управляючих компаній, комунальних підприємств, управлінь міської ради.

Відео дня

«Khmelville» (рейтинг 4,1) — це додаток-гід містом. Про історичні події Хмельницького в ньому розповідає відомий персонаж Хмельмен. Один із розділів додатку має назву «Календар подій на 2020 рік». Це свідчить про те, що контент додатку тривалий час не оновлювали.

«KhmelTravel» (рейтинг відсутній) містить інформацію про туристичні маршрути містом та областю, місця розваг, готелі, заклади харчування, цікаві місця та історичні будівлі. Попри те, що додатку вже більше року, він виглядає недопрацьованим — деякі зображення не завантажуються, окремі кнопки не працюють, версія польською фактично написана сумішшю мов, версія англійською не перекладена повністю.

Комунальні послуги

«iEnergo (Хмельницькенергозбут)» (рейтинг 3,5) — це особистий кабінет споживача електричної енергії. Тут можна перевірити нарахування, обсяг спожитої енергії, надходження оплати та субсидії. Також додаток дозволяє сплатити за електропостачання.

«МКП "Хмельницькводоканал"» (рейтинг 2,8) — особистий кабінет, у якому можна оплатити послуги, передати показники лічильника, дізнатися про стан заборгованості та переплату.

«104.ua» (рейтинг 2,8) — особистий кабінет споживача газу. Можна передати показники, дізнатися про свій баланс та обсяг споживання. Крім того, можна зробити оплату онлайн.

Громадський транспорт

«7pik» (рейтинг 1,5) — додаток системи «Електронний квиток». Серед функцій — прив’язка та поповнення проїзної картки, придбання одноразових квитків.

«Е-квиток Щодня Зручний» (рейтинг 1,8) — додаток, аналогічний попередньому. Відрізняється можливістю купувати місячні проїзні квитки та гіршим дизайном. Можна входити з тими ж обліковими даними, що й у «7pik».

Власний мобільний додаток має вже знайома хмельничанам система «DozoR City» (рейтинг 4,5). Тут можна простежити пересування тролейбусів та автобусів, а також побачити графік прибуття за кожною зупинкою.

«EasyWay громадський транспорт» (рейтинг 4,6) — карта з маршрутами громадського транспорту. Дозволяє також планувати поїздки з пересадкою. З допомогою додатка можна відстежити переміщення транспорту та затори. Окремо можна переглянути розташування транспортних засобів, пристосованих для перевезення людей з інвалідністю.

«City Track - Маршрутки міста в твоєму смартфоні» (рейтинг 3,3) — додаток має ті ж функції, що й «DozoR City». Проте у програмі інший дизайн та подача інформації про прибуття транспорту.

«CityBus» (рейтинг 4,5) — додаток, аналогічний двом попереднім. Основна відмінність — можна відстежувати швидкість руху кожного транспортного засобу.

«Rozklad.in.ua» (рейтинг 4,1) — додаток з розкладом руху тролейбусів. Можна дізнатися перелік зупинок маршруту та графік будь-якого маршруту для конкретної зупинки. Зазначені графіки нічних тролейбусних маршрутів, які не працюють вже кілька років. Також є контакти п’яти служб таксі.

Таксі

Є декілька служб таксі, які діють працюють у Хмельницькому та мають мобільні додатки:

Крім того, у тестовому режимі працює додаток «TaxiScanner - замовлення таксі (ранній доступ)» (рейтинг відсутній). Він дозволяє порівнювати вартість поїздки у різних служб таксі за різними тарифами.

Їжа

«Eda.ua- доставка їжі з ресторанів» (рейтинг 1,7) — додаток для замовлення їжі з закладів громадського харчування Хмельницького. Замовлення можна відразу оплатити, а також дізнатися про відгуки до ресторанів та залишити власний.

«Mister.Am - Замовлення і доставка страв» (рейтинг 4,6) — як і в попередньому додатку, можна замовляти доставку їжі з ресторанів та кафе. Також програма дозволяє ставити оцінки ресторанам та кур’єрам.

«Glovo-Більше, ніж доставка їжі» (рейтинг 3,6) — додаток для замовлення їжі, товарів та ліків. Можна відстежувати пересування кур’єра в режимі реального часу.

«Rocket [Raketa] – доставка їжі» (рейтинг 4,5) — сервіс доставки їжі, аналогічний попереднім. Можна замовляти як із закладів громадського харчування, так і з магазинів.

«Modesto» (рейтинг 4,9) — додаток для замовлення їжі з ресторану «Modesto». Можна вказати час доставки та обрати спосіб оплати.

«McDonald's» (рейтинг 2,9) — програма мережі ресторанів, заклад якої відкрився у Хмельницькому у серпні минулого року. Додаток дає можливість дізнаватися про режим роботи у Хмельницькому та інших міста, переглядати меню, а за умови реєстрації — отримувати персональні знижки.

«Сільпо» (рейтинг 3,9) — додаток мережі, яка у Хмельницькому налічує п’ять супермаркетів. Серед можливостей — онлайн-замовлення товарів з можливістю подальшого самовивозу або доставки кур’єром.

«АТБ-маркет» (рейтинг 3,0) — пошук магазинів мережі, список покупок, акції та рецепти з підрахованою калорійністю. Ще один додаток від компанії — «Скануй Купуй» (рейтинг 3,1). З допомогою нього можна робити покупки, не заходячи на касу. Програмою потрібно сканувати штрих-коди товарів, а оплачувати — банківською карткою в цьому ж додатку.

«Таврия В» (рейтинг 3,0) — додаток для замовлення товарів, в тому числі з доставкою, супермаркетах мережі. Є можливість оплати онлайн.

Різне

«Medics» (рейтинг 3,5) — мобільний варіант системи «Medics». Серед функцій — запис до лікаря, перегляд направлень, рецептів та результатів аналізів, редагування персональних даних.

«Tabletki.ua — пошук ліків в аптеках» (рейтинг 4,9) — додаток для ознайомлення з цінами на ліки в аптеках Хмельницького. Можна шукати найвигідніші пропозиції та отримувати знижки за бронювання.

«Multiplex: квитки у кінотеатри та кіноафіша онлайн» (рейтинг 4,8) — додаток кінотеатру в ТРЦ «Оазис». Можна переглядати афішу, обирати місця та сеанси й оплачувати квитки.

«Веб-камери України - камери онлайн» (рейтинг 3,6) — додаток для перегляду відео з камер відеоспостереження. Для Хмельницького доступні два місця. Аби відкрити трансляцію на весь екран, потрібно мати інший додаток — «MxPlayer».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач00

    В автора андроїд😂 де епл?
  • Новини Хмельницького на vsim.ua

    ❗ Коротко про головне - долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vsimnews

keyboard_arrow_up