Робіть добро! 17 лютого - День спонтанного прояву доброти

  • Свято започаткували у 1998 році в Токіо.
  • Українці також долучаються до його відзначення, хоча й не так масово - здебільшого, це акції та заходи від благодійних організацій.
Робіть добро! 17 лютого - День спонтанного прояву доброти
Фото з сайту beyond.ua

Сьогодні, 17 лютого, в усьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Насправді, свято для українців досить "молоде", оскільки про нього мало хто знає. 

Двадцять років тому в Токіо представники різних благодійних організацій запропонували увести таке свято. Ідея полягала в тому, щоб об'єднати всіх і кожного - тих, хто може допомогти, і тих, кому потрібна допомога. З 1998 року такий день існує, проте у багатьох країнах світу його відзначають порівняно недавно. До таких належить й Україна.

Суть свята полягає в тому, аби абсолютно безкорисливо зробити для когось щось хороше. Такі жести можна робити і щодня. А свято створили для того, щоб люди не забували, що в них така можливість є. 

Зробити добро по відношенню до когось іншого - означає не тільки принести користь людині, яка потребує цього, але і самому відчути, наскільки приємно робити такі речі.

В умовах сучасного життя не завжди є можливість зробити для когось "диво", проте стати трішки добрішим, проявити співчуття, морально підтримати здатен кожен. 

 

Коментарі
play_circle_filled

Команда «Отдыхаем вместе» вперше виступила на сцені із зіркою дуету «Время и стекло». Дебют вийшов вдалим і хмельничани...

play_circle_filled

Екс-гравець збірної України і київського «Динамо» працюватиме у Хмельницькому. 32-річний Олександр Алієв працюватиме...

photo_camera

Хмельницькі захисники тварин організували соціальний проект. Волонтери "прорекламували" собак з притулку на бігбордах...

Медики кажуть, що недосипання може призвести до розвитку хронічних захворювань. Про рекомендовану тривалість сну і хвороби...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up