Уночі стояв на блокпосту, а вдень – волонтерив: історія вчителя з Хмельниччини

-
Національна премія «Global Teacher Prize Ukraine» продовжує збирати історій про героїв освітнього фронту.
-
Активісти проєкту «Junior» розповіли про вчителя фізкультури Судилківського ліцею.
-
Читайте, як своєю енергією Віталій Мушинський надихає інших.
Про героя освітнього фронту з Хмельниччини оповідають активісти проєкту «Junior».
Віталій Мушинський – вчитель фізкультури Судилківського ліцею. І не просто вчитель, а перший переможець премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020» і фіналіст «Global Teacher Prize Ukraine 2021» у номінації «Вчитель фізкультури».
Нагадаємо, цьогоріч національна премія «Global Teacher Prize Ukraine» змінила традиційний формат і збирає історії про вчителів воєнного часу, які попри все залишаються агентами змін Віталій Леонідович належить саме до таких.
У перший день повномасштабного вторгнення пішов до військкомату, щоб стати до лав захисників України. З певних причини мобілізований не був, тому одразу записався до тероборони.
Уночі стояв на посту, а вдень - організував волонтерську роботу в ліцеї.
На заклик педагога відгукнулося чимало небайдужих. Одні готували їжу, другі - плели маскувальні сітки, терті - шили прапори та пов’язки для воїнів.
«Крім того, освітянин ініціював збір коштів для придбання необхідних речей воїнам ЗСУ, а згодом розширив коло волонтерської допомоги і для тимчасово переміщених осіб», - зазначають у «Junior».
Особливу увагу Віталій Мушинський приділив роботі з молоддю: організував табір, у якому допомагали покращити фізичний і психологічний стан дітей, котрі пережили жахіття війни.
«Віталій Леонідович активно поєднує свою роботу з реалізацією різних проєктів: «Активні парки», «Здорова нація», «Грай за рівність», «Поруч» від UNICEF, а також з активностями Junior, - зазначають у команді проєкту. - Завдяки цьому діти весело проводять час, отримують подарунки та найголовніше – хоч на трохи забувають про свої тривоги».
Ось такий багатогранний герой освітнього фронту працює на Хмельниччині та надихає своєю працею інших. А ви знаєте схожих на нього?
Якщо так – номінуйте їх на цьогорічну національна премія «Global Teacher Prize Ukraine», розповідайте про них Україні. Збір історій триватиме до 21 вересня.
Читайте також:
-
«Ми тут, щоб наші діти не бачили війни», - легендарний танкіст з Хмельниччини
-
Електронні підручники з 1 по 11 клас: де їх отримати безкоштовно
-
Без російських авторів та з уроками про про «русскій мір»: у МОН оновили навчальні програми
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.