Електронні підручники з 1 по 11 клас: де їх отримати безкоштовно
-
Для школярів розмістили 1 335 підручників, які можна скачати безкоштовно.
-
Дізнавайтеся де їх знайти та як завантажити.
Майже 1 мільйон 782 тисячі учнів в Україні цьогоріч навчаються онлайн. Тож для них вкрай важливим є доступ до електронних підручників. Про це розповів міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.
Він підкреслив, на порталі Інституту модернізації змісту освіти для школярів розмістили електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників.
— Це електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо, – зазначає Шкарлет.
Як знайти і скачати електронний підручник:
Перш за все необхідно зайти на сайт, де розміщено електронну бібліотеку. Крім того, тут є ще й словники, посібники та навчальні матеріали.
Знайти необхідні підручники за лічені секунди можна завдяки QR-коду або ж пролиставши бібліотеку. На боковій панелі сайту слід вибрати клас, предмет та підручник необхідного автора.
Завантажити книгу пропонують у форматі PDF.
Де ще можна завантажити навчальні матеріали безкоштовно:
Крім того, приватні видавництва та освітні платформи також відкрили безкоштовний доступ до підручників для учнів та відеоматеріалів для вчителів:
-
Видавництво «Ранок» учням і педагогам надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів. Електронні ресурси, кажуть в МОН, є унікальними та виходять за межі функціоналу pdf-версій підручників. Безоплатний доступ до підручників можна отримати на сайті.
-
Освітня компанія «EdPro» відкрила безоплатний доступ до електронних підручників до кінця року. На цей термін буде також надано безкоштовний доступ до інших посібників компанії та підручників, розміщених на сервері.
-
На сайті Всеукраїнської школи онлайн розміщено відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.
Нагадаємо, на Хмельниччині дозвіл на очну форму навчання отримали 368 шкіл — це 67,4% та 384 заклади дошкільної освіти — 56,1%. Про це повідомив голова області Сергій Гамалій.
Відомо, що із 39 шкіл Хмельницького рекомендованими до навчання в очному форматі є 34 заклади. А із 54 дитячих садочків працюючих буде також лише 34. Всі інші укриття не мають. Тож вихованцям таких закладів доведеться відвідувати їх хіба що дистанційно.
А от в школах, де є очна форма навчання функціонуватимуть ще й групи продовженого дня. За яких умов їх відкриють та яким учням надаватимуть пріоритет для зарахування до ГПД читайте за посиланням.
До слова, до освітнього процесу в умовах війни цьогоріч готувались, як ніколи. На ремонтні роботи в укриттях пішло з бюджету понад 15 мільйонів. Журналістка vsim.ua перевірила укриття у школі, описала як виглядає, чи будуть там проводити уроки і що всередині. Детальніше про це читайте в матеріалі Укриття у хмельницькій школі.
А яким підручникам надаєте перевагу ви/ваші діти/знайомі?
Читайте також:
-
Діти війни: яким буде новий навчальний рік у дитсадках і школах Хмельницького
-
Біля закладів освіти наносять написи «ШКОЛА». Навіщо це потрібно
-
Від ракетних обстрілів на Хмельниччині постраждали 7 навчальних закладів, — МОНф
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.