Боїв не буде: троє хмельничан "вилетіли" з шоу "Голос.Діти" (ВІДЕО)

Боїв не буде: троє хмельничан "вилетіли" з шоу "Голос.Діти" (ВІДЕО)
  • Стиляга з Нетішина, футболістка з Городка і фанатка Мікі Мауса з Кам'янця боролись на місце у шоу "Голос.Діти".
  • Юні артисти пройшли сліпі прослуховування, але не подолали наступний етап відбору. 
  • Тренери не "пустили" їх у бої за проходження до прямих ефірів. 

5 листопада на каналі 1+1 почали показувати четвертий сезон шоу "Голос.Діти".

Вдало пройти сліпі прослуховування вдалось 12-річному Єгору Горлову з Нетішина. Стиляга підкорив трійку тренерів проекту і потрапив до команди "Время и Стекло". Вразила цих суддів і 14-річна Ангеліна Шимкова з Городка. А от 10-річна кам'янчанка Олександра Мазур "вирвала" останнє місце у команді Дмитра Монатіка. 

Троє артистів з Хмельницької області потрапили до наступного етапу відбору на проекті - батлів. На них кожен мав заспівати у тріо з іншими учасниками команди свого тренера.

Відео дня

Першим хмельничани могли побачити Єгора Горлова. Він виконав пісню "На районе" Потапа і Насті Каменських. Його спів не переконав гурт "Время и Стекло". Вони не взяли хлопця у наступний тур шоу. Кращою у батлі стала Яна Горна. 

Пізніше на сцену вийшла Ангеліна Шимкова. Вона разом з ще двома учасниками своєї команди заспівала народну пісню "Ой, у гаю, при Дунаю". Та місце у боях "Время и Стекло" вирішили віддати Олександру Міньонку. 

Останньою виступала Олександра Мазур. Дівчина разом зі своїм тріо виконала пісню "505" гурту "Время и Стекло". Але тренер учасників Дмитро Монатік обрав серед дівчат Ніно Басалая. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Юрій Ерметов
    А дітки ж "запалюють" – усі-усі, без винятку!))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Останній теплий день перед похолоданням: яка погода чекає хмельничан завтра 20:30 На Хмельниччині попрощались із пʼятьма військовими. Хто вони photo_camera 20:03 Учасниці шоу «Холостяк» з Хмельниччини: де вони зараз photo_camera 19:17 У Хмельницькому — масштабні відключення світла (АДРЕСИ) Від читача 16:34 У Хмельницькому відкрили новий набір на курси із вивчення правил дорожнього руху — деталі 18:51 Графік відключень світла у Хмельницькому на 17 жовтня 18:18 Чому занепав ринок у Хмельницькому, на якому раніше «купалися в грошах» 18:00 У Хмельницькому поїзд на смерть збив жінку 17:34 У Хмельницькому попрощаються з двома захисниками України: імена 17:00 Хмельниччина частково без світла: яка зараз ситуація 16:45 Що таке ISO 9001 і навіщо вона потрібна компаніям (новини компаній) 16:35 Табір для полонених та відомий фізик: забуті факти, історія і спогади про ліцей №17 16:24 Залишились дві доньки: у Хмельницькому попрощалися із захисником Василем Іванюрою photo_camera 15:41 На Хмельниччині 18-річний водій розбив машину та зніс огорожу (ФОТО) 14:54 На Хмельниччину йде різке похолодання із мокрим снігом, — синоптики 14:16 На Хмельниччині водій проскочив залізничний переїзд на червоне — чим це закінчилось 13:41 «Більше я його не чула», — дружина зниклого військового з Хмельниччини 13:07 У хмельницьке СІЗО постачали наркотики. Судитимуть причетних 12:28 Суд визнав незаконною оренду землі під ТЦ «Квартал» у Хмельницькому 11:53 Приватна клініка в обласній лікарні: що відомо про бізнес родини Суходолі і мільйони від НСЗУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up