10-річна кам'янчанка виборола місце у команді MONATIKа на "Голос.Діти" (ВІДЕО)

10-річна кам'янчанка виборола місце у команді MONATIKа на "Голос.Діти" (ВІДЕО)
  • На сліпі прослуховування четвертого сезону шоу "Голос.Діти" прийшла школярка з Кам'янця-Подільського. 
  • Минулого року Олександра Мазур не встигла виступити на кастингу, бо усі місця в командах же були зайняті. 
  • Вона заспівала українську народну пісню і до неї повернувся Дмитро Монатік. 

5 листопада на каналі 1+1 почали показувати кастинги шоу "Голос.Діти". Вчора, 26 листопада, глядачі могли побачити виступ 10-річної Олександри Мазур з Кам'янця. Дівачинка вже приходила на кастинг третього сезону проекту, але тоді виступити не встигла. Всі місця у командах суддів вже бути зайняті. Спробувати свої сили Саша вирішила і цього року. На сліпі прослуховування вдягнула вушка. Їх дівчинка вважає своїм талісманом. 

- Минулого року я була серед дітей, які не встигли виступити. Я дуже засмутилась, коли зрозуміла, що команди набрані. Але в мене був рік, щоб підготуватись і знову вийти на цю сцену. І ще у мене сьогодні день народження і я загадала бажання, щоб стати переможницею цього проекту, - сказала про себе Олександра Мазур. 

10-річна кам'янчанка заспівала українську народну пісню "Ти до мене не ходи". Буквально на останніх секундах її виступу до неї таки повернувся тренер Дмитро Монатік. Дівчинка зайняла останнє місце у його команді. 

- Я хочу сказати тобі, що ти великий молодець. Ти прийшла і розвернула грою, смішком моє крісло. Сумнівався лише тому, що це останнє місце. Я не зміг не віддати його тобі. Спасибі тобі за твій талант, - прокоментував виступ Олександри Дмитро Монатік. 

Як буде розвиватись доля маленької співачки на шоу "Голос.Діти", слідкуйте за оновленнями на vsim.ua. 

Нагадаємо, що Олександра Мазур - вже третя учасниця з Хмельницької області, яка пройшла у шоу "Голос.Діти". Трійку суддів проекту підкорив 12-річний стиляга Єгор Горлов з Нетішина. Вразила своїм виступом і 14-річна фанатка футболу з Городка Ангеліна Шимкова

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:31 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:44 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:41 «На щиті» повертаються четверо захисників з Хмельниччини: хто вони 17:56 У Хмельницькому відбувся третій етап проєкту «Жіноча гідність крізь століття» Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 17:18 Матеріальна допомога хмельничанам, чиє житло постраждало через вибухи 31 липня: куди звертатися 16:39 На Старокостянтинівському шосе будівельник випав з 6-го поверху новобудови: деталі 16:01 Дружини загиблих захисників з Хмельниччини відправились на триденний ретрит у Карпати 15:20 Ціна зради: як і за скільки жителі Хмельниччини співпрацювали з ворогом 14:44 Не Федоров: як хмельницькі нардепи голосували за міністрів оборони та закордонних справ photo_camera 13:57 З російського полону повернулися 4 захисників з Хмельниччини photo_camera 13:13 Демонстрував статевий орган неповнолітнім: судитимуть жителя Хмельницького району 12:39 Від наркотиків – до держзради: хмельничанку засудили за роботу на спецслужби РФ 11:52 Продавав метадон, який отримував як замісну терапію: судитимуть жителя Старокостянтинова 11:11 У Хмельницькому відбудеться крафтовий ярмарок: де та коли 10:26 Мінус один депутат у міській раді: Віталій Коліщак складає повноваження 10:05 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 У Кам’янці засудили браконьєра, який наловив риби на 200 000 грн 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 19 серпня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up