Чому Хмельницька ОДА не проводить «коронавірусні» брифінги

Чому Хмельницька ОДА не проводить «коронавірусні» брифінги
Фото з останнього (поки що) онлайн-брифінгу ОДА, який проводив Роман Примуш. Фото з сайту Хмельницької ОДА
  • Від початку карантину в режимі онлайн хмельничанам розповідали новини про COVID-19.

  • Спершу прямі трансляції проводили щодня, пізніше — через день.

  • З приходом в адміністрацію нового голови проводити брифінги перестали.

У березні цього року, після початку карантину, в Хмельницькій ОДА почали проводити онлайн-брифінги, де розповідали про ситуацію з поширенням COVID-19. Проводили брифінги голова адміністрації та його заступники. Спершу це робили кожного робочого дня, пізніше — через день. Поставити питання спікеру могли як журналісти, так і всі користувачі Facebook. Саме через цю соцмережу проводили трансляції.

Голову ОДА Дмитра Габінета офіційно звільнили 24 листопада. Після цього заяви на звільнення подали всі його заступники. Тимчасово адміністрацією керував перший заступник голови Роман Примуш. 3 грудня на посаду голови ОДА призначили Сергія Гамалія. Наступного дня, 4 грудня, Роман Примуш провів поки що останній онлайн-брифінг у Facebook. Пізніше його призначили заступником міського голови Хмельницького Олександра Симчишина.

Минуло майже три тижні, проте онлайн-брифінгів ОДА досі не проводить. Втім, їх планують відновити вже цього тижня. Про це журналістам vsim.ua розповіла начальник управління інформаційної діяльності ОДА Інна Михайлова. За її словами, причиною тимчасового скасування брифінгів стали організаційні моменти, зокрема відсутність у теперішнього голови ОДА заступників.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up