Енергетики змінили графік відключень на 12 лютого

Енергетики змінили графік відключень на 12 лютого

В Укренерго на цей день не встановлюватимуть лімітів. 

У неділю, 12 лютого, в Хмельницькій області буде здебільшого без відключень. Про це повідомляють в Хмельницькобленерго

— В неділю, 12 лютого, НЕК «Укренерго» не лімітує споживання електричної енергії на Хмельниччині. Зважаючи на те, що енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію з розподілом електричної енергії в області, сьогодні здебільшого відключень не буде, — пишуть енергетики. 

Проте, у період максимального навантаження, орієнтовно з 17:00 до 22:00, таки можуть відключати світло у деяких громадах північної частини області. Це пов’язано із мережевими обмеженнями, які ще зберігаються після масованої атаки. 

Відео дня

Також в Укренерго зазначають, що ліміти споживання на сьогоднішню добу не доводились. Але в разі збільшення споживання можуть застосувати аварійні відключення. Це стосується Одеської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей та Києва. 

— Звертаємо увагу, що зняття лімітів споживання стосується тільки доби 12 лютого. З початком робочого тижня й характерним для нього зростанням споживання, обмеження можуть повернутись, — додають в Укренерго

Нагадаємо, відключення електрики — це результат вже 14 масованих атак російських окупантів по всій Україні та Хмельниччині зокрема. Енергосистема України вже пережила 14 ракетних влучань ворога та 17 хвиль атак БПЛА по енергооб’єктах. По електропідстанціях в Хмельницькому та області також не раз прилітали ракети, до того ж енергосистема країни поєдана разом. 

А як у вас сьогодні вимикають світло?

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up