Хмельницький готується приймати переселенців зі Сходу — Симчишин

Хмельницький готується приймати переселенців зі Сходу — Симчишин
Ілюстративне фото
 • Місто зможе прийняти кілька тисяч людей.

У Хмельницькому готуються розміщувати переселенців, які можуть прибути у випадку загострення ситуації на сході України. Наразі чиновники формують реєстр місць розміщення та оцінюють, скільки людей можна прийняти у випадку ескалації конфлікту. Про це сьогодні, 23 лютого, розповів міський голова Олександр Симчишин.

— Ми ще місяць тому почали формувати реєстр усіх можливих місць для того, щоб приймати переселенців. Це гуртожитки профтехосвіти, це гуртожитки закладів вищої освіти, тому що якщо максимально активна війна, навчальний процес не буде відбуватися. Це дитячі табори, ми маємо позашкільний табір «Чайка», «Берег надії», де ми зможемо точно понад 500 людей розмістити, це якщо нормально, а за потреби і більше там можна розміщувати. Це навіть спортзали навчальних закладів, де, якщо велика кількість, теж можна розміщувати людей. Це гуртожитки наші, які є у комунальній власності, — розповів очільник міста.

Поки що Олександр Симчишин не може сказати, скільки саме переселенців може прийняти місце. За його словами, йдеться про кілька тисяч осіб.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (156)
 • Lia Slld

  Хмельницький сам скоро тікати буде🙏
 • Єгор Галагуз

  нехай живуть в Росії
 • Читач65

  Нехай живуть вросії
 • Igor Pytlyk

  А через тиждень вони скажуть шо тут руцкіх прітєсняют....

keyboard_arrow_up