Під час перевірки одного із закладів громадського харчування у місті Хмельницький інспектори Управління Держпраці виявили, що троє людей у ньому працювали неофіційно. З працівниками підприємець не укладав жодних договорів із щодо працевлаштування, між ними була лише усна домовленість про проходження стажування.
Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої на момент проведення інспекційного відвідування та виявлення порушення. Про це інформують у прес-службі Управління Держпраці у Хмельницькій області.
Відтак, за використання праці неоформлених працівників підприємця оштрафували на 375 тисяч 570 гривень.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
А БАзаРНИКАМ не надо ?? учитывать оренду киосков, ???так званого рабочего места??Оплату патентов в доход не надо учитывать, оплату киосков депутатам мирской и областной рады не надо учитывать? оплату в пенсионный фонд не надо учитывать?? оплату гаражей не надо учитывать в вытраты ???? А то что так званая зарплата, доходы все в товаре, и он не списывается, не отнимается как у магазинов , как брак или нелеквид у фирм с доходов!!??? В больших магазинах просрочка, и она отнимается с податка , та сума. А у базарников почему из чистого дохода не отнимается брак, старье, немодное, выгоревший товар, распаровка, остатки, просрочка, гнилье .??????¿
У базарников все доходы, все ЗАРПЛАТЫ в товаре!! Вот то что лежит на прилавку в базарников - ето вложееные деньги, доходы, зарплата базарников. Все доходы базарников в ТОВАРе. Потому они привязаны к рабочей собачей будке, как раб к гальере, не могут они как заробмитчане , как перекатиполе все кинуть и поехать в поляндию на заработки. Чуть добирут нового товара, освежат прилавок, переложат с старьеым и пытаются продать нелеквид, вернуть свои заработки. Вернуть кровные, заработанные деньги. Толк вывести.Базарники ето не бизнесмены, а игра в продавца.
«Ми поки що обговорюємо ядро податкової реформи – зміну оподаткування доходів. Найголовніші моменти – це об’єднання ПДФО (податок на доходи фізичних осіб), єдиного соціального внеску (ЄСВ) і військового збору в єдиний податок», — повідомив депутат.
Нині діє єдина ставка податку на доходи громадян у розмірі 18%. За словами Гетманцева, замість неї планують запровадити кілька: базову, підвищену і знижену.
Точні розміри ставок поки що не відомі. Остаточні розрахунки зараз роблять в Міністерстві фінансів. «Можу сказати лише, що шкала не буде пласкою, буде пропорція. Мінімальна ставка складе 15»”, – уточнив Гетманцев.
Фіналом податкової реформи має стати запровадження в Україні загального декларування. Воно не буде обов’язковим для всіх, але українці самі будуть в ньому зацікавлені.
«Якщо ви платите податок за звичайною, базовою ставкою, можете не подавати декларацію. Але якщо ви її подасте, вам перерахують податок за мінімальною ставкою і держава поверне вам розписку в податку і, можливо, виплатить кешбек. Ми також хочемо використовувати практику, яка є в зарубіжних країнах. Віднімати з доходу витрати на оренду житла, лікування, утримання літніх батьків, старших за 80 років, на відпочинок в Україні. Наше завдання – максимально наблизити дохід до чистого доходу, тобто реального об’єкта оподаткування», – пояснив голова податкового комітету.
Но оно на одно выходит, если они 3/3 или 2/2 ,или неделю через неделю, то в месяц 6000. То же, что и бюджетники получают, и не на ногах по 14-18 часов.