На Кам'янеччині громаді повернули землі на 25 мільйонів

На Кам'янеччині громаді повернули землі на 25 мільйонів
Фото ілюстративне - Колодіївка
 • Колодіївська сільрада передала землі водного фонду в приватну власність.

 • Суд це рішення скасував.

У Китайгородській тергромаді Колодіївська сільська рада передала у приватну власність земельну ділянку  площею 1,25 гектара. Ділянка призначалась для ведення особистого селянського господарства.

Однак ця земля належить до водного фонду і повинна залишатись виключно у державній чи комунальній власності. Про це сьогодні, 3 серпня, повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд повернув земельну ділянку вартістю понад 25 мільйонів гривень у комунальну власність.

Відео дня

Нагадаємо, Новоушицька селищна рада незаконно вилучила 2 гектари земель лісогосподарського призначення та безоплатно передала їх у приватну власність. Землю вже повернули державі.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Олександр Бойко

  Не сільрада а ГОЛОВА. Пишіть правильні заголовки
 • Verezhanska Nina

  О там.  П .ц
 • Рита Титаренко

  Оці всі сільради - це "князькі в удєльном государстве"! Що хочуть, те і роблять! А, люди бояться слово проти них сказати, тому, що живуть в цих селах і залежать від таких " князьків"! По селах багато робиться такого, що люди замовчують, бо, бояться! Ліси вирізають, теж! Землі продають і в аренду віддають, все, що захочуть те і роблять, бо, знають, що нічого їм не буде за це, при цьому наживаються  добре на всіх цих " беспредєлах"! Це чула вже не від одної людини! Правда є і справедливі голови сільради, які, дійсно, дбають за громаду! Але, це велика рідкість! Думаю, що і тут владі треба наводити порядок, бо ніхто нас з таким підходом в ЄС не візьме! Така моя думка! Про ЄС, це, так, до слова!
 • Анатолій Трач

  Не на довго.

keyboard_arrow_up