Відділення гематології Хмельницької обласної дитячої лікарні планують розташувати ізольовано з окремим входом на території неврологічного відділення та виділити 2 додаткових палати. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької облдержадміністрації.
Гематологічне відділення хочуть капітально відремонтувати, а також облаштувати всі палати під бокси з душовими кабінами та окремими санвузлами, виділити окремі приміщення під маніпуляційну, їдальню та харчоблок для батьків онкохворих дітей.
Після ремонту на території відділення анестезіології та інтенсивної терапії планують обладнати бокс з можливістю лікування дітей з даною патологією методами високодозової поліхіміотерапії. Неврологічні ліжка будуть переведені на територію гематологічного та частину пульмонологічного відділень.
На капітальний ремонт відділення планують виділити 3 мільйони гривень з бюджету області.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.