Поліція обшукала квартири самозваної керівниці "територіальної громади" Хмельницького

Поліція обшукала квартири самозваної керівниці "територіальної громади" Хмельницького

В квартирах Ольги Уграк, самопроголошеної керівниці тергромади Хмельницького, правоохоронці шукали документи, журнали обліку та реєстрації, печатки, штампи, які б свідчили про причетність жінки до самовільного присвоєння владних повноважень від імені територіальної громади міста. 

В травні 2014 року приміщення комунальної аптеки № 1 зайняли члени новоствореної тергромади та декілька інших громадських активістів. Там облаштували громадську приймальню. За місяць вони почали ремонтувати фасад та робити ремонт всередині. Незадовго після того почали приймати і громадян. Міська рада намагалася виселити членів самопроголошеної тергромади та здати колишню аптеку в оренду. Так і сталося, але справу почали розглядати з новим розголосом. 
- 21 квітня цього року було відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 353 Кримінального кодексу за фактом самовільного присвоєння владних повноважень або звання службової особи. Провели слідчі дії та визначили осіб, які мають причетність до цього. Сьогодні зранку були підготовлені відповідні документи, тобто ухвала суду, на проведення обшуку на двох об’єктах, де можуть зберігатись документи, які могли б вказувати або підтверджувати незаконну діяльність, - розповідає керівник Хмельницького відділу поліції Володимир Калашнік. 

Поліція провела один обшук, де вилучила ряд документів, які підтверджують незаконну діяльність самопроголошеної тергромади. На іншому об’єкті обшук ще триває. 
- Ми шукаємо документи, журнали обліку, журнали реєстрації, печатки, штампи. Особи, які назвалися уповноваженими громади видавали дозвільні документи від імені територіальної громади і отримували за це певні кошти. Вони займалися реєстрацією народних підприємців, народних перевізників, які, в свою чергу, не сплачують жодних податків, - каже Володимир Калашнік.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up