Партнер рубрики Події

«Треба їх добивати»: на Козацькій стався конфлікт між противниками карантину та поліцією (ВІДЕО)

«Треба їх добивати»: на Козацькій стався конфлікт між противниками карантину та поліцією (ВІДЕО)
Фото зі сторінки Ігоря Смілянського у Facebook
  • Люди без масок прийшли у відділення «Укрпошти».

  • Коли їх відмовилися обслуговувати, заблокували роботу установи.

На вулиці Козацькій стався конфлікт через порушення карантину — група людей прийшла до відділення «Укрпошти» без масок. Через відмову в обслуговуванні вони заблокували роботу відділення та викликали поліцію. Патрульні визнали, що відбулося порушення карантину, але протоколи ні на кого не склали.

Згадка про конфлікт є на сторінці «Хмельницька конституційна громада» у Facebook. Там зазначено, що ввечері 27 жовтня у відділенні «Укрпошти» №9, тобто на Козацькій, 54, «живій людині» безпідставно відмовили в обслуговуванні без маски, порушивши її права. Через це хмельничани заблокували роботу відділення, вимагаючи звільнити його начальницю Валентину Волошину.

— У ході подій стався конфлікт з патрульною поліцією, внаслідок чого один з поліціянтів незаконно застосував силу до живої жінки Олени з роду Наконечних. Щодо даного поліціянта було здійснено громадське затримання і складено скаргу слідчо-оперативній групі, яка прибула на виклик постраждалої, — йдеться у дописі.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up