У чергу за біометрикою: як працюватиме Хмельницький ЦНАП під час різдвяних свят

У чергу за біометрикою: як працюватиме Хмельницький ЦНАП  під час різдвяних свят
  • Хмельничани матимуть кілька додаткових вихідних з нагоди свят.
  • Тож, усім хто планує оформити біометричний паспорт варто звернути увагу, на графік роботи ЦНАП.

Наприкінці грудня та на початку січня хмельничани матимуть кілька додаткових вихідних з нагоди свят. Тож, якщо ви надумали оформити паспорт чи замінити стару "книжечку" на сучасну ID-карту варто поспішати.

"Запис на електронну чергу для подачі документів на отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм через офіційний сайт ЦНАП міста Хмельницького буде здійснюватися до 27 грудня 2018 року включно. Відновиться такий запис уже з 3 січня 2019 року з можливістю попереднього запису на п’ять робочих днів", - йдеться на сайті Центру надання адмін послуг.

Окрім того, прийом документів буде здійснюватися у день звернення за допомогою запису через термінал електронної черги в приміщені управління адміністративних послуг, що на вулиці Соборній, 16.

Додаткову інформацію можна отримати у секторі з оформлення біометричних документів відділу надання адміністративних за номером телефону: 70-50-64.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up