У госпіталі помер 48-річний військовий Микола Мужичук із Хмельницького

У госпіталі помер 48-річний військовий Микола  Мужичук із Хмельницького
Фото із сторінки Миколи Мужичука у Фейсбук.
  • Микола Мужичук служив у гірсько-штормовій бригаді.
  • 48-річний хмельничанин помер після операції у харківському госпіталі.
  • Через тиждень чоловік мав відзначати свій день народження.

Хмельниччина втратила ще одного військового. У харківському госпіталі помер 48-рійчний Микола Мужичук із Хмельницького. Про це vsim.ua повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Наталія Дзекар. За її інформацією чоловік служив у 10-ій гірсько-штормовій бригаді. Свій військовий обов’язок у зоні АТО він виконував із 2014 року. Також займався волонтерством.

Хмельничанин перебував на лікуванні у військовому госпіталі у Харкові. Помер він сьогодні, 19 березня, о шостій годині ранку. Причини поки невідомі. В Центрі допомоги учасникам АТО кажуть, що напередодні йому робили операцію і після неї він почувався відносно нормально. В понеділок, 26 березня, він мав відзначати свій 49-ий день народження.

Коли і де прощатимуться із Миколою Мужичуком, поки невідомо. За попередньої інформацією похорони пройдуть у вівторок, 20 березня. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Нагадаємо, що вчора у Полонному попрощалися із 22-річним військовим Максимом Свінціцьким. У п’ятницю, 16 березня, в останню путь провели 21-річного Ігоря Хованця із Ярмолинець.

ОНОВЛЕНО: Прощання з Миколою Мужичуком відбудеться у четвер, 22 березня.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Людмила Олійник
    Шкода людину! Співчуваю рідним з приводу непоправної втрати!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині вночі буде мороз: погода на 20 березня 20:49 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 20 березня 20:14 Планові відключення світла у Хмельницькому на 20 березня 19:53 На Бакоті відкрили три нові маршрути з краєвидами каньйону Від читача 16:01 Безбар’єрність у дії: Хмельницька митниця відкрита для молоді 19:02 У Хмельницькому розпочали масштабні ремонти в лікарнях: що і де зміниться 18:01 У Хмельницькому обговорили, яким буде нове озеро на Озерній 17:12 Обікрав будинок, де ніхто не жив: на Хмельниччині затримали чоловіка 16:29 Схема з фіктивними інвалідностями на Хмельниччині: судитимуть 14 людей 15:44 На які медзаклади Хмельниччини скаржились найчастіше 15:09 Чому повернули погодинні відключення світла: пояснення Хмельницькобленерго 14:43 У Хмельницькому відбулася сесія обласної ради. Які рішення ухвалили? photo_camera 14:13 На Хмельниччині чоловік листувався з дитиною на сексуальні теми: його затримали 13:34 Капітальний дім «Альпійське шале» — «під ключ» без зайвих витрат (новини компаній) 13:30 Житель Хмельниччини платив аліменти і дізнався, що дитина не його: чому гроші не повернули 12:54 На Хмельниччині рідним Героїв вручили державні відзнаки (ІМЕНА) 12:12 У патрульній поліції Хмельниччини є вакансії: які умови та зарплата 11:30 Пив і виганяв жінку з дому: на Хмельниччині чоловіку оголосили підозру 11:05 Хмельницька макаронна фабрика назвала три найпопулярніші форми макаронів (новини компаній) 10:45 Був з листопада у СЗЧ: у Хмельницькому затримали військового
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up