У Хмельницькому малюють нові мурали: що про них відомо (ФОТО)

У Хмельницькому малюють нові мурали: що про них відомо (ФОТО)
Мурали на Зарічанській, 44, та Франка, 55. Тут і далі — фото зі спільноти «Хмельницький Development»
  • Військовий на Франка та дівчина на Зарічанській.

  • Мурали з такими сюжетами з’являються у Хмельницькому.

Нанесення відразу двох муралів триває у Хмельницькому. В обох випадках ідеться про приватні ініціативу містян. Перший із муралів має з’явитися у мікрорайоні Дубове. Обриси малюнка вже можна побачити на будинку на Франка, 55.

Нам вдалося поспілкуватися з його автором — Андрієм Томчишиним. Він розповів, що ідею цього муралу двічі пропонували на бюджетне фінансування в рамках «Бюджету участі» та «Громадських ініціатив». Тоді ескіз муралу мав дещо інший вигляд — це був військовий з вовкулакою та черепом, виконаний у темних тонах. В обох випадках проєкт не набрав достатньої кількості голосів.

Однак, за словами Андрія Томчишина, ідеєю зацікавилися військові, зокрема 8-го полку Сил спеціальних операцій. Крім того, ініціатива сподобалася голові ОСББ будинку на Франка, 55. Він і запропонував нанести малюнок на фасад, коли проводили утеплення. Ескіз дещо змінили та взялися за реалізацію. До слова, 8-й полк розташований через дорогу від будинку.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up