У Хмельницькому відремонтували ізолятор тимчасового тримання (ФОТО, ВІДЕО)

У Хмельницькому відремонтували ізолятор тимчасового тримання (ФОТО, ВІДЕО)
 • Серед оновлень — приведення до норми площі камер на одну особу.

Хмельницька поліція показали ізолятор тимчасового тримання, у якому провели капітальний ремонт. У приміщенні облаштували нові душові та кухню. Крім того, збільшили площу камер до чотирьох квадратних метрів на одну особу, як того вимагають сучасні норми. Також кабінети та кімнату відпочинку облаштували для правоохоронців.

— Поліція Хмельниччини продовжує крок за кроком підвищувати стандарти дотримання прав людини, в тому числі — і затриманих за різного роду правопорушення громадян. Завдяки виділеному Міністерством внутрішніх справ фінансуванню ми провели реконструкцію приміщення ізолятора та низку капітальних ремонтних робіт, які мають на меті не лише покращити умови перебування в ізоляторі затриманих осіб, а й створити максимально комфортні умови несення служби для особового складу ізолятора, який працює у цих стінах цілодобово, — розповів начальник поліції Хмельниччини Руслан Герасимчук.

Відео дня
v class="video-block">

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (24)
 • Ilay Shevchyk

  За те є куди дітись на пару діб )))
 • Віталій Українець

  Заклад треба прибрати за межі міста!
 • Дима Слободян

  Зэки наша радость, все лучшее зэкам!))))
 • елена мурава

  Треба робити коштами тих, хто там сидить, нехай відробляють, а не за наші податки.

  Natan Rusyn reply елена мурава

  елена мурава туди і потрапляють ті хто плотить податки. Ізолятор тимчасового тримання призначений не для засуджених і навіть не для підозрюваних (для таких є СІЗО), а для затриманих до з'ясування громадян, а також тим кому ще не висунуте офіційне обвинувачення. Там ніхто більше 3 днів сидіти не може апріорі.

  Serhiy Bilyi reply Natan Rusyn

  Я з вами не згідний! в ІТТ тримаю якраз тих кому оголосили про підозру у вчинені якогось злочину або правопорушення!! В якому тримають три дні а після того суд вже вирішує про подальшу їх долю ( СІЗО або відпустять під домашній арешт) !!! І там ніхто нічого не з'ясовує! З'ясовують тільки у відділку поліції! І то у них на це тільки 4 години! А після того або відпускають, якщо немає ніяких звинувачень у чому небудь, або оформляють і мають надати одразу адвоката для оформлення  правопорушення і потім в ІТТ!!!

keyboard_arrow_up