У Раді пропонують Зеленському запровадити воєнний стан

У Раді пропонують Зеленському запровадити воєнний стан
Ілюстративне фото
 • Разом з цим пропонується закрити кордони з Росією та Білоруссю.

У Верховній Раді пропонують запровадити воєнний стан на території Донецької та Луганської областей. Про це йдеться у проєкті постанови, який оприлюднений на сайті парламенту. Документ передбачає звернення до Президента України Володимира Зеленського. Той, своєю чергою, має внести до Ради подання про оголошення воєнного стану.

Крім того, документом пропонується:

 • Відео дня
  /li>

Ініціатором проєкту постанови є позафракційна депутатка Оксана Савчук. Наразі документ переданий на розгляд комітетів.

«Прийняття проєкту обумовлено:

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Аліса Ковальчук

  Боже помилуй
 • Читач42

  Хто тут так радісно тисне кнопку супер, має знати, що під час воєнного стану вас обмежать у пересуванні, вимкнуть інтернет та мобільний зв'язок, матимуть повне право відчужувати примусово ваше майно та ТЗ,не виплачувати зарплати, пенсії, соціальні виплати. Комендантська година, патрулі на вулицях, порушення прав громадян, тощо. Магазини зачинені, шкоди та садочки теж. Вас запросто можуть піймати на вулиці і примусити виконувати якісь фізичні роботи. Ваших дітей прямо зі шкільної парти мають право забрати до воєнкомату.

  Хочете сісти без роботи, усією родиною перед зомбоящиком? Карантин вам тоді буде згадуватися як райські часи. У нас немає підстав вводити військовий стан.

  Читач99 reply Читач42

  Читайте уважно, а не сійте паніку! Де воєнний стан, а де надзвичайний. Це різні речі.

  Інна Назаренко reply Читач42

  Читайте уважно: на території Луганської та Донецької областей. Жодних дітей з-за парт на жодну війну не відправлять. Вашому майну у Хмельницькій області поки нічого не загрожує.

keyboard_arrow_up