У центрі Кам’янця виставили знищену російську техніку. Чому обурені місцеві

У центрі Кам’янця виставили знищену російську техніку. Чому обурені місцеві
Тут і далі фото Суспільного та Кам'янець Plus
  • Ворожі танки доставили та вивезли в центр міста військові. 

  • Частина кам’янчан негативно відзивається про виставку та проти того, аби така техніка була в місті. 

Виставку організували військові

Днями у центрі Кам'янця-Подільського виставили російські танки та бронемашини. На вулиці Соборній організували виставку знищеної техніки росіян. Іржавий металобрухт доставили військові на пропозицію однієї з частин, що дислокується на території громади. Про це повідомила пресофіцерка військової частини Ольга Поворознюк у коментарі Суспільному.

Військова пояснила, що цю техніку ЗСУ знищили на Київщині та на східному фронті. У військовій частині її використовують як макети для навчань захисників. А виставку із таких танків та бронемашин організували, аби нагадати кам’янчанам, що в країні досі триває активна фаза війни і щодня гинуть наші військові.

Також виставку приурочили до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відео дня

Чому обурюються кам’янчани

Найбільший захват знищена ворожа техніка викликала у дітей. Їм дозволили залазити на неї та робити фото. А от серед частини дорослих кам’янчан акція викликала обурення, яке вони активно висловлювали в соцмережах. Наводимо деякі з коментарів:

Частина коментаторів висловилась і в підтримку акції. Мовляв, потрібно бачити це на власні очі, аби не забувати про жахіття війни в тиловому місті. Однак, таких значно менше. 

Виставка знищеної російської техніки триватиме у Кам'янці-Подільському до 29 серпня

Знищені танки у Волочиську та Хмельницькому

Додамо, що минулого року спалений металобрухт рф вже привозили на площі Волочиська та Хмельницького. Наприкінці травня минулого року рештки російського танку доставили з фронту військові, як трофей, у Волочиськ. 

Припаркували ворожий танк на центральній площі міста. Тоді більшість місцевих також не підтримали таку ініціативу. У коментарях писали, що це “жах”.

Але всередині вигорілого корпусу танку помітили циліндр, який трактували як вибухонебезпечний. Після того знищений танк забрали і вивезли в невідомомому напрямку. На запитання, хто його привіз, куди він поділася і чи несуть російські “експонати” якусь загрозу для місцевих - відповіді в мера Волочиська Костянтина Черниченка тоді не було. Читайте про це у матеріалі Куди подівся російський танк з площі Волочиська?

А рівно рік тому знищений металобрухт рф привезли й до Хмельницького. Його виставили по Проскурівській на площі перед кінотеатром імені Шевченка. Серед “експонатів” був танк Т-64, БМП та бронетранспортер БТР-80. Всю техніку привезли з фронту, а знищили її військові з Хмельниччини. Читайте про це у матеріалі Знищену російську техніку привезли у Хмельницький

Додамо, що подібні виставки також організовували в Києві та Вінниці.

Нагадаємо: у попередніх матеріалах про російську техніку ми залишали опитування. Читачі мали відповісти на запитання: “Як ви ставитеся до встановлення знищеної техніки росіян в українських містах?” Всього проголосували 265 людей. Результати є такими:

Опитування

Як ви ставитеся до встановлення знищеної техніки росіян в українських містах?

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Стас Крикштуль
    Якщо тебе обурює виставки знищеної ворожої техніки, то візьми ложку і з'їж ту кашу, що замість мізків.
  • Віктор Кравчук
    А що росіяни були в кам'янці,за ті кошти що привезли той металолом лучше би купили дрона, або тепловізора, скільки ще ці потвори будуть робити цю показуху, хлопцям немає що їсти ,немає води ,не платять зарплати, ця гнида з Хмельницького тцк  грушка вже сховався в скаржинецькому дурдомі,а їм всьо показуха
  • Віталій Українець
    Камянеччина батьківщина божевільної Кохановської і в місті дуже багато військових пенсіонерів з рф.Після війни треба вилучити у них громадянство і все стане на свої місця!

keyboard_arrow_up