Вхід до Палацу творчості зроблять до червня, а ремонт фасаду перенесуть

Вхід до Палацу творчості зроблять до червня, а ремонт фасаду перенесуть
  • За сходовий майданчик перед входом до Палацу творчості взялись у серпні минулого року. 
  • Та через те, що довелось переробляти проект, завершити ремонт не встигли. 
  • Закінчити його планують вже за півтора місяця. 
  • А от з утепленням фасаду та новими вікнами чекатимуть до 2019. 

У будівлю на Свободи 2/1 ще тодішній Палац піонерів переселився у 1989 році. На нове приміщення “скинулись” місцеві підприємці. А вже у 1991 році заклад перейменували на Палац творчості для дітей та юнацтва. Та більше п’ятнадцяти років ремонт у закладі відкладали. За цей час Палац творчості почав тріщати по швах. Стіни закладу полущились, їх постійно розмальовують. Не витримав і сходовий майданчик перед будівлею. Люди були змушені ходити по камінцях. Були скарги і на холод у кабінетах.

Капітальний ремонт Палацу творчості запланували на початку минулого року. Тоді вирішили, що потрібно покласти новий асфальт на сходовому майданчику, встановити металопластикові вікна, а також утеплити фасад будівлі. Підрахували, що на реконструкцію знадобиться 17 мільйонів гривень.

Зробити сходи не встигли

У 2017 з міського бюджету виділили 3 мільйони, аби зробити ремонт сходів та майданчика перед центральним входом. Та поки пройшов тендер і зробили усю необхідну документацію, будівельники взялись до роботи аж у серпні. Робітники зняли верхній шар асфальту і збирались робити гідроізоляцію.

Та в останній момент довелось корегувати проект. Все через те, що за попереднім було заплановано стелити вхід асфальтом. Але старі плити не витримали би техніку, тому вирішити викласти сходовий майданчик плиткою. За минулий рік будівельники встигли укріпити старі плити. Також частину майданчика залили монолітом. Вдалось освоїти лише 1,5 мільйона, решту ж департамент освіт перекинув на інший об’єкт.

На частині майданчика вже зробили стяжку

Вхід мають закінчити за півтора місяця

Заливати монолітом продовжили вже у 2018. На цей рік з бюджету дали 4 мільйони. Цих коштів має вистачити для того, щоб завершити ремонт сходового майданчика. Завершити центральний вхід планують до 1 червня.

- З січня роботи тривають по плану. Зараз вже засипали керамзит для стяжки і утеплення. Потім будемо робити стяжку з металічним армуванням. Так ми його зафіксуємо. Далі ми виходимо на три шари гідроізоляції. Потім планується висипка будівельної мучки і далі буде покладена плитка, - пояснює директор Палацу творчості для дітей та юнацтва Володимир Гула.

Інша частина входу поки засипана керамзитом

Ремонт фасаду відкладуть на 2019

Директор Палацу творчості каже, що міська рада не передбачила на цей рік коштів для ремонту фасаду та встановлення нових металопластикових вікон. Навіть якщо їх виділять на літній сесії, то навряд чи їх встигнуть освоїти до зими.

- Зараз у квітні нам дали 4 мільйони, щоб закінчили сходовий майданчик до 1 червня. Більше коштів поки не дали, тому літо ми простоїмо. А навіть, якщо нам дадуть восени гроші на продовження реконструкції, то все одно роботи перенесуться на наступний 2019 рік, - вважає Володимир Гула.

Центральний вхід до Палацу творчості перекритий

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up