«Зброя Перемоги»: де можна придбати нову марку від Укрпошти на Хмельниччині

«Зброя Перемоги»: де можна придбати нову марку від Укрпошти на Хмельниччині
Тут і далі фото з сайту Хмельницької ОВА
  • В обласному центрі відбулось урочисте спецпогашення марки. 

  • На ній зображені зразки зброї, якою наші захисники нищать загарбників. 

  • Дізнавайтесь з чого складається марковий аркуш, скільки він коштує та де його придбати. 

З нагоди Дня Збройних Сил України у Хмельницькому погасили поштову марку під назвою «Зброя Перемоги». На марці зображені зразки військового озброєння, за допомогою якого наші військові герої виборюють для України свободу.

— Поштова марка «Зброя Перемоги» — це символічна подяка ЗСУ за їх стійкість, міць та відвагу. Тому заради підтримки наших захисників частина зібраних коштів з продажу марки буде спрямована на допомогу Збройним Силам України, — повідомляють на сайті обласної військової адміністрації. 

У церемонії спецпогашення та введення в обіг цієї поштової марки взяли участь: 

Відео дня

Тираж, вартість та наповнення марки

Марковий аркуш «Зброя Перемоги» складається з 6 поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння: 

Аби їх було зручно зберігати, до поштових марок випустять конверт «Перший день», немаркований конверт та картку. Авторами випуску є художники-графіки Сергій та Олександр Харуки.

Тираж маркового аркуша становить 200 тисяч примірників. Вартість маркового аркушу – 90 гривень, з яких 18 гривень – це благодійний внесок. Номінал кожної марки – U (12 гривень). Він відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 грам у межах України.

Придбати поштовий випуск «Зброя Перемоги» можна з 6 грудня в міських відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти. Крім того, нові поштові марки продаватимуться на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay та Amazon. 

На продаж конверту «Перший день» у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше 2-х на одне замовлення. Онлайн можна буде замовити до 50 маркових аркушів, 50 художніх конвертів та 50 листівок.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up