Скільки зірок мають готелі Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА)

Скільки зірок мають готелі Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА)
  • Міста Хмельниччини мають чим привабити туристів.

  • Один із варіантів ночівлі під час поїздки — готель.

  • Куди можна з’їздити на «зірковий» відпочинок?

На Хмельниччині чимало готелів, однак лише три з них мають зіркову категорію, якщо не враховувати обласний центр. Такими є дані Державного агентства розвитку туризму України станом на 29 червня.

Два готелі мають по чотири зірки, і обидва розташовані у Кам’янці-Подільському. Ще один готель з трьома зірками є у місті Дунаївці. Крім того, два готелі втратили категорію — дія їхнього свідоцтва закінчилася.

За даними Державного агентства розвитку туризму ми склали для вас інфографіку. Туди внесли відомості щодо готелів, їхнього розташування, зірковості, номерного фонду та терміну дії свідоцтва.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up