Зеленського запитали про голову Хмельницької ОДА. Що він відповів

Зеленського запитали про голову Хмельницької ОДА. Що він відповів
Колаж - vsim.ua. Фото Володимира Зеленського - "Укрінформ".
  • Президент України провів прес-марафон і відповів на запитання журналістів.
  • Одне з них стосувалося візиту Зеленського до Хмельницького і призначення голови ОДА.
  • Що він на це відповів, читайте далі.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 10 жовтня, зібрав прес-брифінг. Там він відповідав на запитання журналістів різних видань і телеканалів. Одне із них стосувалося Хмельницького та того, коли буде призначений голова Хмельницької ОДА, Задала його Катерина Даценко із “33 каналу”.

  • Коли Ви приїдете в Хмельницький і представите голову Хмельницької ОДА?

  • Така складна ситуація з губернаторами. Я вам не можу навіть… Без будь-якого впливу. Мені показують, приносять одну-дві людини на область, які хочуть бути губернаторами. Ніхто не хоче, ніхто не може. Всі кажуть “зарплата нас така не влаштовує”. Знаєте, які люди приходять і кажуть: “Ладно, але ж я можу заробляти, як я можу”. Розумієте які? Я не хочу навіть розмовляти з такими людьми. Це моя проблема - губернатори. Я знаю,-відповів Володимир Зеленський. - Призначимо. Повинні призначити найближчим часом. У Хмельницькому, до речі, мені показали всього дві кандидатури. І знаєте, що відбувається. Як я тільки починаю когось розглядати, стільки бруду на цю людину виливають всі. Місцеві, не місцеві. Будь-які засоби масової інформації. Тому що клани борються. Не хочуть втратити нічого. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up