Хмельницький тенісист завоював срібло у Німеччині

Фото зі сторінки ДЮСШ №3 у Фейсбук

Юнак обійшов суперників з Італії, Австрії, Чехїї, Аргентини.

Хмельничанин Нікіта Білозерцев став призером турнірі найвищої категорії з тенісу. Змагання проходили в німецькому місті Дюрен. Вони тривали з 23 до 31 липня.

— У змаганнях Super Category U 14 взяли участь 64 найсильніших тенісисти світу. Нікіта впевнено подолав своїх суперників з Італії, Австрії, Чехїї, Аргентини та поступився лише у титульному поєдинку спортсмену з Кореї — зазначають у міській раді.

Юнак виборов срібло в одиночному розряді у віковій категорії до 14 років.

Нікіта Білозерцев — вихованець ДЮСШ №3. В одиночному розряді він зумів пройти до 1/16 кращих тенісистів. Наставником юного тенісиста є тренер Наталія Трембіцька.

Нагадаємо, нещодавно Нікіта здобув бронзу на Чемпіонаті Європи в чеському місті Мост.

А в травні він переміг на тенісному турнірі в Словенії. Нікіта виступав у парному розряді й здобув перемогу серед 32 пар учасників.

Раніше, у 2020, 12-річний Нікіта став чемпіоном України з тенісу. Це була перша перемога хмельничанина. Хлопчик займається тенісом в тренера Наталії Трембіцької з п’яти років, у змаганнях дебютував у семирічному віці.