Нова традиція "Поділля": не програвати на виїзді (ВІДЕО)

Нова традиція "Поділля": не програвати на виїзді (ВІДЕО)
Скрін з трансляцію матчу на СК1.
  • Хмельничани зіграли внічию із житомирським “Поліссям”.
  • Це вже другий виїзний матч сезону, де “Поділля” не програє.

Житомирське “Полісся” перед початком сезону практично повністю оновило склад. Прийшов ряд футболістів, які мають досвід гри на рівні Прем’єр-ліги чи першої ліги. Тому саме житомиряни вважалися фаворитом матчу проти “Поділля”. Але підтвердити його результатом так і не змогли..

Стартовий склад “Поділля”, у порівнянні з матчами перших двох турів, зазнав однієї зміни. Посадили на лаву запасних Кирила Бабака. Його місце на правому фланзі півзахисті зайняв Андрій Джурко.

Практично весь матч ініціативою володіло “Полісся”. Моменти з гри господарі створювали рідко. В основному, найбільш небезпечно було біля воріт “Поділля” після стандартів. “Подоляни" відповідали контратаками. Та жодній із команд забити так і не вдалося - 0:0. Додамо, що гості догравали матч в меншості після того, як за два попередження вилучення заробив Владислав Гресь. Трапилося це на 80-ій хвилині.

«Полісся»– «Поділля» 0:0

«Поділля»: Дворник – Романюк (Бабак), Воловик, Швець, Гресь – Морговський, Ліповуз, Шевченко (Худік), Джурко – Музичук (Муляр) – Якубов (Гайдаш)

Після трьох турів в активі “Поділля” 4 очка. Усі були здобуті на виїзді. Якщо врахувати кубковий матч, до домашні ігри хмельничани поки виключно програвали з рахунком 0:2. А от на виїзді беруть очки. Нагадаємо, у попередніх двох сезонах "Поділля" жодного разу не перемогло на виїзді.

Свій наступний матч “Поділля” зіграє 11 серпня вдома проти “Чайки” із київської області. Цей клуб вчора поступився на виїзді “Минаю”, пропустивши на третій компенсованій хвилині - 1:2. Усі інші матчі туру в групі “А” другої ліги відбудуться сьогодні.

Також додамо, що свій перший домашній матч в першій лізі вчора зіграв волочиський "Агробізнес". Команда поступилася луцькій "Волині" - 0:2. Таким чином, клуб з Волочиська у першій лізі за три матчі поки так і не спромігся забити бодай гол і здобув лише одну нічию.

Нагадаємо, що свій перший матч в чемпіонаті України серед аматорів сьогодні має зіграти СК "Хмельницький". Початок гри на "Поділлі", згідно із даними ААФУ - 17:00. Суперник - "Тернопіль-ДЮСШ".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:30 У ХНУ оголосили конкурс на посаду ректора 15:56 Нові декларації хмельницьких нардепів Жмеренецького та Ватраса: що купили і скільки заробили 15:18 На Хмельниччині викрили чоловіка, який зберігав 5 бойових гранат 15:05 Скринінг 40+ у Хмельницькому: де пройти обстеження за 2000 грн від держави Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 14:48 У Хмельницькому попрощаються з 25-річним військовим Володимиром Крутовим 14:04 Привласнила 360 тис. грн за програмою «Муніципальна няня»: судитимуть жительку Хмельниччини 13:19 На щиті троє воїнів з Хмельниччини: Сергій Зотов, Андрій Кріль, Роман Луцик 12:30 Забила співмешканця до смерті сокирою: справу хмельничанки передали до суду 11:47 На Хмельниччині судитимуть офіцера-прикордонника за «переведення» військових у тил 11:01 Туристи поповнили бюджет Хмельниччини на понад 10 млн грн за рік 10:13 На Хмельниччині фіксують нові випадки туберкульозу серед підлітків 09:30 На Хмельниччині родина втратила двох синів: молодшого забрала війна 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 До -8° очікують на Хмельниччині 26 лютого 20:02 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 лютого 19:19 У Хмельницькому можна отримати безкоштовну допомогу психолога: деталі 18:39 Зник під час повітряної тривоги: на Хмельниччині розшукали дитину 18:02 В кого найбільша і найменша: зарплати начальників управлінь Хмельницької міськради 17:08 Голова ОВА відсторонив Микиту Друпова: у чому підозрюють посадовця
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up