У Хмельницькому визначили кращих спортсменів і тренерів року

У Хмельницькому визначили кращих спортсменів і тренерів року
Хмельничанка Марина Бех-Романчук знову потрапила до списку кращих спортменів. Фото XSPORT.ua
  • В мерії назвали по 15 кращих спортсменів та тренерів 2019-ого.
  • Усі вони отримуватимуть щомісячні стипендії протягом наступного року.

Рік 2018-ий підходить до завершення. Традиційно підбивають його підсумки та визначають кращих у різних сферах. Так сьогодні, 27 грудня, в Хмельницькій міськраді визначили кращих спортсменів та тренерів року. Їхні імена та досягення vsim.ua надали в управлінні молоді та спорту міськради.

Додамо, що, згідно із рішенням виконкому, спортсмени отримуватимуть протягом 2019 року щомісячні стипендій в розмірі 100% від розміру прожиткового мінімуму, а тренери - 75% від прожиткового мінімуму.

15 кращих спортсменів року:

1. Бех-Романчук Марина Олександрівна

18.07.1995 р.н, Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, член основного складу Національної збірної команди України.

Спортивні досягнення у 2018 році:

- 1 місце - чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і молоді (9-11.02.2018 р.,  м. Суми);

- 10 місце - чемпіонат світу з легкої атлетики (04.03.2018 р., м. Бірмінгем, Великобританія);

- 2 місце - чемпіонат Європи з легкої атлетики (7-12.08.2018 р., м. Берлін, Німеччина);

- чемпіонат України серед дорослих з легкої атлетики – 1 місце (18-20.07.2018 р.,   м. Луцьк).

2. Боруца Марія Сергіївна

14.06.1995 р.н., Майстер спорту України міжнародного класу з боксу.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- Кубок України з боксу серед жінок – 1 місце (05 серпня 2018 р., смт. Чемерівці);

- 2 місце на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок (04-12.06.2018, м. Софія, Болгарія);

- 1 місце на чемпіонаті України з боксу серед жінок (05-11.02.2018, м. Рівне).

3. Квіквініа Полміра Мірабович

30.09.1989 р.н., Майстер спорту України міжнародного  класу з гирьового спорту.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- Кубок України з гирьового спорту серед чоловіків 1 місце двоборство, 1 місце довгий цикл (19-22.04.2018 р., м. Житомир);

- чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків – 2 місце двоборство (09-13.05.2018р., м. Кечкемет, Угорщина);

- міжнародні змагання з гирьового спорту за програмою «Арнольд класік» - 2 місце довгий цикл (11-19.09.2018 р., м. Лас-Вегас, США);  

- чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків – 1 місце двоборство, 1 місце довгий цикл (20-22.09.2018 р., м. Харків);

- чемпіонат світу з гирьового спорту серед чоловіків – 2 місце двоборство, 2 місце довгий цикл (11-14.10.2018 р., м. Даугавпілс, Латвія).

4. Ломачинська Ангеліна Василівна

02.09.1996 р.н., Майстер спорту України з важкої атлетики.

Спортивні досягнення у 2018 році:

- Кубок України з важкої атлетики – 1 місце (09-13.03.2018 р., м. Чернігів);

- чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок – 1 місце (12-16.09.2018 р., Львів);

- чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 23 років – 1 місце (07.11.08.2018 р.,  м. Коломия);

- чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 23 років – 1 місце (20-27.10.2018 р.,  м. Замосць, Польща).

5. Чумак Дмитро Віталійович

11.07.1990 р.н., Заслужений майстер спорту України з важкої атлетики.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- 2 місце на чемпіонаті світу серед чоловіків у ваговій категорії +102 кг (08-11.2018,                м. Ашхабад, Туркменістан);

- 1 місце на чемпіонаті України серед чоловіків у ваговій категорії +102 кг (12-16.09.2018,     м. Львів).

6. Щавінська Тетяна Олександрівна

03.10.1996 р.н, Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед юніорів — 1 місце (19-22.02.2018 р.,    м. Коломия);

- чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед  жінок — 1 місце (15- 21.05.2018 р., м. Вантаа, Фінляндія);

- чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу серед юніорів — 1 місце, встановила рекорд світу та два рекорди Європи (08-16.06.2018 р., м. Калгарі, Канада);

- Кубок світу серед студентів ВНЗ з пауерліфтингу — 1 місце  (09-14.07.2018 р., м. Пльзень, Чехія);

- чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи — 3 місце (06-14.08.2018 р.,                              м. Меріньяк,Франція);

- чемпіонат України з класичного пауерліфтингу — 1 місце (12-23.09.2018 р., м. Коломия).

7. Ястребов Олександр Вікторович

28.12.1997 р.н., Майстер спорту України з кікбоксингу.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- І місце — в/к 63 кг (лоу-кік), ІІ місце — в/к 63 кг (фул-контакт) — чемпіонат світу з  кікбоксингу ВТКА (31.10-04.11.2018 року, м. Маріна-ді-Каррара, Італія);

- І місце –  в/к 61 кг (29.03 — 01.04.2018 р., м. Хмельницький)  фул-контакт, відкритий чемпіонат ФСТ «Україна» з кікбоксингу ВТКА серед дорослих (чоловіки, жінки).

8. Вєтошкін Владислав Миколайович

23.06.1994 р.н., Майстер спорту України     міжнародного класу з боксу. Входить до основного складу національної збірної команди України з боксу серед чоловіків.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- чемпіонат України з боксу серед чоловіків ІІ місце –  в/к 56 кг, (12-19.11.2018 р., м. Харків).

9. Заболотний Ярослав Станіславович – 03.05.1995 р.н., Майстер спорту України з важкої атлетики.

Спортивні досягнення за 2018 році:

- чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих - 2 місце (12 – 16 вересня м. Львів);

- чемпіонат Європи серед молоді – 3 місце (20 – 21 жовтня 2018р., Польща, м. Замось).

10. Чукань Тарас Миколайович

30.07.1996 р.н..

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед молоді – 1 місце (30.03.2018 року, м. Одеса);

- чемпіонат України з бігу на 10 км серед молоді – 1 місце (15.09.2018 року, м. Львів);

- командний чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед молоді – 3 місце (29.04.2018 року, м. Вінниця);

- чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні – 3 місце (09-11.02.2018 року, м. Суми).

11. Фурман Марія Богданівна

11.06.2004 р.н., Майстер спорту України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Член збірної команди України.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- Всеукраїнська Спартакіада «Повір у себе» - 1 місце (10-13.04.2018 р., м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.);

- Кубок України – 1 місце на дистанції 50 м та 3 місце на дистанції 100 м брасом (03-05.05.2018 р., м. Кам’янське, Дніпропетровська обл. ).

12. Гілевич Крістіна Олександрівна

18.01.2002 р.н., Майстер спорту України з кульової стрільби.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- чемпіонат Європи серед юніорів – два других місця та третє місце (16-26.02.2018 р.,           м. Гіор, Угорщина);

- відкритий чемпіонат України ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, СК серед                                спортсменів 1995 р.н. та молодших (дорослі) – два перших місця (10-16.04.2018 р.,         м. Львів);

- відкритий літній чемпіонат України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших (юніори) три перших місця (30.05-5.06.2018 р., м. Львів);

- міжнародні змагання – дорослі – два других місця (14-16.06.2018 р., м. Будапешт, Угорщина);

- відкритий чемпіонат України з пневматичної зброї ім. ЗТУ Кукси А.П. – дорослі – перше місце (18-23.09.2018 р., м. Львів);

- чемпіонат України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших імені ЗМС Б.П.Мельника – юніори – два перших місця (10-12.10.2018 р., м. Вінниця).

13. Баблюк Денис Васильович

09.05.2001 р.н., Майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- чемпіонат Європи серед юніорів – три перших місця, дорослі – 4 та 5 місце (16- 26.02.2018 р., м. Гіор, Угорщина);

- міжнародні змагання Гран Прі “Визволення” серед дорослих – 2 місце (2-6.05.2018 р.,             м. Пльзень, Чехія);

- міжнародні змагання – дорослі 2 місце (14-16.06.2018 р., м. Будапешт, Угорщина);

- чемпіонат світу – юніори – 4 та 5 місця (31.08-15.09.2018 р., м Чангвон, Корея);

- чемпіонат України серед юніорів – 1 місце (10-12.10.2018 р., м. Вінниця).

14. Приян Сергій Сергійович

24.05.2005 р.н.

Спортивні досягнення у 2018 році:

- чемпіонат України серед старших юнаків (29-30.09.2018 р., м. Хмельницький)-1 місце;

- Всесвітні юнацькі ігри (21-24.06.2018 р., м. Клагенфурт, Австрія) - 2 місце;

- міжнародний турнір «Кубок посла Франції» (13-14.10.2018 р., м. Київ)- 1 місце;

15. Іщенко Олександра Романівна

27.03.2002 р.н., кандидат у майстри спорту України.

Спортивні досягнення за 2018 рік:

- І місце на всесвітній Гімназіаді у ваговій категорії 65 кг (02–09.05.2018 року, м.Марракеш, Марокко).

15 кращих тренерів року:

1. Мацьоха Михайло Маркович

22.12.1942 р. н., Заслужений тренер України з важкої атлетики, тренер вищої категорії.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат світу серед чоловіків у ваговій категорії +102 кг -  2 місце на (08-11.11.2018, м. Ашхабад, Туркменістан);

- чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих - 1 місце (12-16.09.2018 р., м. Львів).

2. Поляков Олег Степанович

4.01.1951 р. н., тренер з важкої атлетики.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- Кубок України з важкої атлетики – 1 місце Ломачинська Ангеліна, 2 місце Заболотний       Ярослав (09-13.03.2018 р., м. Чернігів);

- чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 23 років – 1 місце Ломачинська Ангеліна, 2 місце Заболотний Ярослав (07-11.08.2018 р., м. Коломия);

- чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок – 1 місце Ломачинська Ангеліна, 3 місце Заболотний Ярослав (12-16.09.2018 р., м. Львів);

- чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 23 років – 1 місце Ломачинська Ангеліна, 3 місце Заболотний Ярослав (20-27.10.2018 р., м. Замось, Польща).

3. Крушинський Вадим Вікторович

02.07.1982 р. н., Заслужений тренер України з легкої атлетики, Майстер спорту України, тренер вищої категорії.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні – 1 місце (09-11.02.2018 р., м. Суми);

- чемпіонат України серед дорослих з легкої атлетики – 1 місце (18-20.07.2018 р., м. Луцьк);

- чемпіонат Європи з легкої атлетики – 2 місце (07-12.08.2018 р., м. Берлін, Німеччина);

- чемпіонат світу з легкої атлетики - 10 місце (04.03.2018 р., м. Бірмінгем, Великобританія).

4. Рибак Леонід Олександрович

30.10.1979 р. н., тренер-викладач відділення легкої атлетики Хмельницької ДЮСШ № 1.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед молоді – 1 місце (30.03.2018 р.,                  м. Одеса);

- чемпіонат України з бігу на 10 км серед молоді – 1 місце (15.09.2018 р., м. Львів);

- командний чемпіонат України з бігу на 10 км серед молоді – 3 місце (29.04.2018 р.,               м. Вінниця);

- чемпіонат України з півмарафону серед дорослих та молоді - 2 місце серед молоді (06.05.2018 р., м. Ковель);

- чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні – 3 місце (09-11.02.2018 р., м. Суми).

5. Бардецький Петро Михайлович

5.06.1953 р. н., відмінник освіти України, тренер першої категорії.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат Європи серед юніорів – три перші місця, дорослі – 4 та 5 місця (16-26.02.2018 р., м. Гіор, Угорщина);

- міжнародні змагання Гран Прі “Визволення” серед дорослих – 2 місце (02-06.05.2018 р.,    м. Пльзень, Чехія);

- міжнародні змагання – дорослі 2 місце (14-16.06.2018 р., м. Будапешт, Угорщина);

- чемпіонат світу – юніори – 4 та 5 місця (31.08.-15.09.2018 р., м. Чангвон, Корея);

- чемпіонат України серед юніорів – 1 місце (10-12.10.2018 р., м. Вінниця);

- чемпіонат Європи серед юніорів – два другі місця та третє місце (16-26.02.2018 р., м. Гіор,  Угорщина);

- відкритий чемпіонат України ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, СК серед спортсменів 1995 р.н. та молодших (дорослі) – два перші місця (10-16.04.2018 р., м. Львів);

- відкритий літній чемпіонат України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших (юніори) – три перші місця (30.05-5.06.2018 р., м. Львів);

- відкритий чемпіонат України з пневматичної зброї ім. ЗТУ Кукси А.П. – дорослі – 1 місце (18-23.09.2018 р., м. Львів);

- чемпіонат України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших імені ЗМС Б. Мельника – юніори – два перші місця (10-12.10.2018 р., м. Вінниця).

6. Михайловський Валерій Васильович

21.09.1992 р. н., тренер першої категорії.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- всесвітня літня Гімназіада з тхеквондо ВТФ - 3 місце серед юніорів (3-9.05.2018 р.,              м. Марракеш, Марокко);

- чемпіонат України з тхеквондо ВТФ (квітень 2018 р., м. Харків):

Герасименко Аліса - I місце серед юніорів;

Кебець Яна - II місце серед кадетів;

Заморока Марія - II місце серед юнаків;

Степанюк Максим - III місце серед кадетів;

- чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ - 2 місце серед кадетів (01-03.06.2018 р., м. Пловдив, Болгарія).

7. Пухальский Людвіг Тадеушович

31.03.1985 р.н., тренер першої категорії.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 р:

- чемпіонат України з тхеквондо ВТФ – 2 місце серед юніорів (20-21.02.2018 р., м.Харків);

- всесвітня Гімназіада - 3 місце серед юніорів (03-09.05.2018р., м. Марракеш, Марокко);

- Юкрейн Овпен G-1 - 3 місце (16-18.02. 2018р., м. Харків)

8. Чумаков Андрій Анатолійович

26.09.1970 р. н. Заслужений тренер України з боксу, тренер вищої категорії.

Вперше, в історії м. Хмельницького та жіночого боксу України, визнаний кращим тренером місяця України (червень 2018 року) за версією НОК України. Під його керівництвом збірна команда області на Гімназіаді України серед юніорів в м. Івано- Франківськ посіла 3 командне місце.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат України з боксу серед жінок – 1 місце (05.02.2018 р., м. Рівне );

- Кубок України серед жінок – 1 місце (05.08.2018 р., смт. Чемерівці);

- чемпіонат Європи – 2 місце (05-12.06.2018 р., м. Софія, Болгарія);

- Кубок України серед чоловіків – 1 місце ( 08 – 14.10.2018 р., Запоріжжя);

- чемпіонат України серед чоловіків до 22 років – 2 місце (02-09.09.2018 р., м. Маріуполь);

- чемпіонат Європи серед чоловіків до 22 років- 9 місце (24.03.-02.04.2018 р., м. Тиргу – Жіу,  Румунія).

9. Мігунов Олександр Володимирович

29.07.1980 р. н., Майстер спорту України з регбі, тренер-викладач з регбі, тренер вищої категорії, тренер національної збірної команди України.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат Європи – 1 місце (30.06-01.07.2018 р., м. Естергорм, Угорщина);

- чемпіонат  України серед старших юнаків – 1 місце (29-30.09.2018 р., м. Хмельницький);

- чемпіонат України серед молодших юнаків – 1 місце (16-17.09.2018 р., м. Ірпінь);

- всесвітні юнацькі ігри – 2 місце (21-24.06.2018 р., м. Клагенфурт, Австрія);

- міжнародний турнір “Кубок посла Франції” – 1 місце (13-14.10.2018 р., м. Київ);

- міжнародний турнір “Кубок посла ПАР” – 1 місце (25-26.05.2018 р., м. Одеса).

10. Дячок Юрій Михайлович

29.11.1978 р. н., старший тренер-викладач відділення вільної боротьби, тренер першої категорії.

Спортивні досягнення  вихованців за 2018 р.:

- чемпіонат Європи серед жінок у ваговій категорії 55 кг – 5 місце (04 – 07.05.2018 р.,            м. Каспійськ, Росія);

- всесвітня Гімназіада у ваговій категорії 65 кг - 1 місце (02 – 09.05.2018 р. м. Марракеш, Марокко).

11. Заводна Тетяна Григорівна

06.07.1960 р. н., Заслужений тренер України, тренер вищої категорії, особистий тренер Фурман Марії.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

Фурман Марія – триразова чемпіонка Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», на кубку України 3 перших місця, член збірної команди України;

Гусар Вадим – тричі переможець кубку України в 2018 році,член збірної команди України;

Бережнюк Олександр – тричі призер кубку України в 2018 році, виконав норматив майстра спорту України.

12. Чайковський Максим Юрійович

26.08.1976 р. н., тренер-викладач відділення кікбоксингу.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат світу з кікбоксингу ВТКА – І місце – в/к 63 кг (лоу кік), ІІ місце – в/к 63 кг (фул контакт) (31.10. – 04.11.2018 р., м. Маріна-ді-Каррара, Італія);

- чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед дорослих (чоловіки, жінки) І місце – в/к 63,5  кг (фул контакт) (10-13.05.2018 р., м. Павлоград);

- відкритий чемпіонат ФСТ «Україна» з кікбоксингу ВТКА серед дорослих (чоловіки,  жінки) І місце – в/к 67 кг (29.03-01.04.2018 р., м. Хмельницький), лайт контакт;

- відкритий чемпіонат ФСТ «Україна» з кікбоксингу ВТКА серед дорослих (чоловіки,           жінки) І місце – в/к 69 кг (29.03-01.04.2018 р., м. Хмельницький), лайт контакт та фул         контакт;

- відкритий чемпіонат ФСТ «Україна» з кікбоксингу ВТКА серед дорослих (чоловіки, жінки). І місце – в/к 61 кг (29.03-01.04.2018 р., м. Хмельницький). Фул контакт.

13. Яструб Іван Миколайович

26.03.1983 р. н., старший  тренер – викладач з боксу.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат України з боксу серед чоловіків - ІІ місце – в/к 56 кг (12-19.11.2018 р., м. Харків).

14. Цісар Віктор Вікторович

27.04.1982 р. н..

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед юніорів — 1 місце, 1 місце                  (19-22.02.2018 р., м.Коломия);

- чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед жінок — 1 місце, 5 місце (15-21.05.2018 р.,

м. Вантаа, Фінляндія);

- чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу серед юніорів — 1 місце, встановила рекорд світу та два рекорди Європи (08-16.06.2018 р., м. Калгарі, Канада);

- Кубок світу серед студентів ВНЗ з пауерліфтингу — 1 місце, 3 місце (09-14.07.2018 р.,          м. Пизень, Чехія);

- чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи — 3 місце серед жінок, 2 місце серед юніорок (06-14.08.2018 р., м. Меріньяк, Франція);

- чемпіонат України з класичного пауерліфтингу — 1 місце, 2 місце, 2 місце, 3 місце           (12-23.09.2018 р., м. Коломия).

15. Кондрут Віталій Ігорович

15.02.1984 р. н., Майстер спорту України міжнародного класу, тренер вищої категорії.

Спортивні досягнення вихованців за 2018 рік:

- зимовий чемпіонат України з велоспорту на треку (олімпійські номери програми) - 1 та 2 місця (15-20.02.2018 р., м. Львів);

- весняний чемпіонат України (олімпійські, неолімпійські номери програми) - 1 та три 3-х місця (18-22.04.2018 р., м. Львів);

- чемпіонат України (олімпійські та неолімпійські номери програми - юнаки, молодші юнаки, дівчата, молодші дівчата) - 1, два 2-х та два 3-х місця (13-18.06.2018 р., м. Харків);

- відкритий весняний командний чемпіонат України з неолімпійських видів програми - 1 та два 3-х місця (28.03-01.04.2018 р., м. Миколаїв);

- відкритий командний чемпіонат України в неолімпійських видах програми - три 2-х місця,  (02.06.2018 р., м. Рівне);

- чемпіонат України (олімпійські та неолімпійські номери програми - молодь до 23 років, юніори, юніорки) – 1 і 3 місця (27.06-02.07.2018 р., м. Львів).

Читайте також: Найкращі спортсмени Хмельниччини отримали премії від голови ОДА

Коментарі (3)
  • Павло

    Віктор Цісар і Макс Чайковський - молодці. Успіхів у вашій цікавій справі.  Ви гордість Хмельницького.
  • Павло

    Віктор Цісар і Макс Чайковський - молодці. Успіхів у вашій цікавій справі.  Ви гордість Хмельницького.
  • Alex Varmint

    Ну побрила подмышками и что ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:15 Негода на Хмельниччині: на дороги випустили 144 одиниці техніки 12:25 Де у Хмельницькому відключатимуть газ наступного тижня (АДРЕСИ) 11:07 Хмельниччина переходить у “помаранчеву” зону 10:33 Що запланували у Хмельницькому наступного тижня (ПРОГРАМА) Від читача 10:44 Холтерівське моніторування артеріального тиску - якісна діагностика артеріальних гіпертензій 09:36 Хмельницький ексдепутат Харкавий отримав 7 років ув'язнення. Нагадуємо деталі справи 09:22 Перевірте себе: тест про День соборності України 09:20 Невідкладно та рішуче: як зупинити скорочення виробництва молока? (пресслужба партії "За Майбутнє") 19:11 «Велике будівництво»: Гамалій похвалився «прапором за 5 мільйонів» 18:31 Смерть військового у Старокостянтинові: справу закрили 17:41 Що їдять ваші діти? Репортаж із хмельницького дитсадка і школи, де змінили харчування play_circle_filled photo_camera stars 17:01 “Червону зону” запровадили для однієї області. Яка ситуація на Хмельниччині? 16:00 Хмельничан попереджають про погіршення погоди у вихідні 15:03 ДТП біля Медтехніки: зіткнулися еко-таксі та легковик photo_camera 14:44 На набережній у Хмельницькому вже пошкодили крижані скульптури photo_camera 14:42 Парковка на Бандери заважає руху транспорту. Що з нею будуть робити? play_circle_filled photo_camera stars 14:17 Одне місто на Хмельниччині переходить на дистанційне навчання: яка причина?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up