Виставки

Втрати поляків та Польщі у 1939-1941 роках покажуть на виставці у Хмельницькому.  Її організовує Генеральне...

Експонатом місяця у краєзнавчому музеї став орден Богдана Хмельницького.

Сукні, костюми, кондитерські вироби, фото та відео студії, популярні ведучі та багато іншого. Усе це представлено на весільній...

Виставку плакатів "Видатні діячі" презентує клуб ілюстраторів "Pictoric". Всього можна буде побачити...

Хмельничанам презентують фотовиставку світлин подій, які відбувалися на Майдані у 2013-2014 роках. Автором фотографій є місцевий художник Сергій Аніськов. 

Виставка картин японської каліграфії працюватиме в місті протягом двох тижнів.

1 лютого у художньому музеї відкрили виставку мікрошедеврів. Маленькі скульптури створив відомий майстер Володимир Казарян. Творіння не мають аналогів у світі і є унікальними.  

У виставковій залі музею-студії фотомистецтва покажуть 34 світлини 21 автора, серед яких як професіонали, так і аматори.

Фотографи, які вступили у Національну спілку фотохудожників України, продемонструють хмельничанам свої світлини. 

Михайлові Андрійчуку 21 листопада виповнюється 89 років. На честь дня народження художника був виданий фотоальбом, присвячений його творчості. 

Фотограф представить серію з репортажних фото, основна частина яких була відзнята на Майдані 22 та 23 січня під час масивної атаки “Беркуту” на барикади на вулиці Грушевського.

Виставка «Свіжий вітер озера Комо» розпочнеться в нашому місті вже завтра, 3 листопада.

У Хмельницькому покажуть виставку фотографій, в основі яких лежить зображення форм, ліній і кольору на знімку, виконаному за допомогою різних фотографічних прийомів і технологій. 

У художньому музеї відкриється п'ята ювілейна виставка живопису хмельницького художника Олександра Антонюка. До неї увійде близько 30 робіт.