Виставки

Борис Єгіазарян входить до 20-ки найкращих художників країни. Його виставку "Присвята" представлять у музеї на Проскурівській. Побачити...

На виставці представлять роботи учнів інклюзивного класу. Відкриють її 10 травня у малій  виставковій залі школи образотворчого...

Виставка-конкурс пройде у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Картини представлять...

Картини художника-аматора Віталія Літучого покажуть у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.  Відкриють...

12 квітня у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва представлять виставку київського фотографа Олександра Ляпіна. Відвідати її можна безкоштовно.

Автором фотографій є місцевий художник Сергій Аніськов.  Виставку світлин представлять 11 квітня у кафе "Kodak". Відвідати її можна безкоштовно.

Виставку Володимира Петровського "Емоції" можна буде побачити у музейній галереї "На Проскурівській". Вона діятиме з 5 до 30 квітня.

Твори митця представлять у Хмельницькому обласному художньому музеї. Відкриття мистецького проекту 25 квітня.

Виставку відкриють 30 березня. На ній покажуть роботи учнів Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.  Усіх хмельничан запрошують відвідати захід.

У Хмельницькому обласному художньому музеї представлять виставку українського художника Леопольда Левицького. Вона функціонуватиме з 30 березня до 24 квітня. Відвідувачам представлять картини з фондової збірки музею.

27 березня хмельничанам представлять проект  "Політика тіла". Роботи показуватимуть у студії "MASLO" до 10 квітня. Відвідати виставку можуть лише ті кому є 18 років.

30-31 березня у Хмельницького відбудеться "Wedding Fest 2018". Фахівці весільної індустрії покажуть та розкажуть, як створити справжнє казкове весілля. На гостей чекають Fashion-покази, весільний шопінг, розіграш цінних подарунків та гала концерт.

Виставку "Смарагдові оксамити живопису Людмили Татаріної" відкриють 21 березня. Картини можна побачити у малій виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На виставці презентують твори живопису, графічні рисунки та оригінальні авторські розробки орнаментів. 

Виставку хмельничанки Надії Храмової відкриють 15 березня. Побачити картини можна на Проскурівській, 47. Відвідати виставку можна безкоштовно.

keyboard_arrow_up