Виставки

14 травня підприємців запрошують до участі в виставці-ярмарку. Дізнавайтесь, що саме можна буде придбати на ярмарку і де він відбудеться.  

В польському  місті-побратимі діє виставка мистецьких робіт хмельничан. Польські ініціатори виставки записали відеозвернення українською мовою. 

Субота в Хмельницькому видалася сільськогосподарською. Тисячі хмельничан відвідали агропромислову виставку. Що цікавого там було, бачили журналісти vsim.ua.

Борис Єгіазарян входить до 20-ки найкращих художників країни. Його виставку "Присвята" представлять у музеї на Проскурівській. Побачити роботи можна буде до 17 червня. 

На виставці представлять роботи учнів інклюзивного класу. Відкриють її 10 травня у малій  виставковій залі школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.  Усіх хмельничан запрошують відвідати захід.

Виставка-конкурс пройде у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Картини представлять хмельничанам, а також визначать переможців конкурсу 24 квітня.   

Картини художника-аматора Віталія Літучого покажуть у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.  Відкриють виставку 18 квітня. Вхід вільний.

12 квітня у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва представлять виставку київського фотографа Олександра Ляпіна. Відвідати її можна безкоштовно.

Автором фотографій є місцевий художник Сергій Аніськов.  Виставку світлин представлять 11 квітня у кафе "Kodak". Відвідати її можна безкоштовно.

Виставку Володимира Петровського "Емоції" можна буде побачити у музейній галереї "На Проскурівській". Вона діятиме з 5 до 30 квітня.

keyboard_arrow_up