У Хмельницькій інфекційній лікарні помер ще один пацієнт з COVID-19

У Хмельницькій інфекційній лікарні помер ще один пацієнт з COVID-19
Фото: SSilver/depositphotos
  • Це уже 23 летальний випадок в області.

 

У Хмельницькій області зафіксували ще один летальний випадок внаслідок захворювання на COVID-19. Про це сьогодні, 19 липня, повідомили у пресслужбі ОДА.

Жертвою коронавірусної хвороби став 80-річний  мешканець Кам'янець-Подільського району. Відомо, що пацієнт перебував на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Таким чином в області від початку пандемії внаслідок захворювання на COVID-19 померло уже 23 людини.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:04 У Хмельницькому районі зіткнулись вантажівка та рейсовий автобус 10:04 Фаворитки Цимбалюка: хмельничанки пройшли до трійки фіналісток «Холостяка» 09:30 Відкриють равликову ферму та інше: жителі Хмельниччини отримали гранти для бізнесу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 20 грудня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 09:05 До уваги громадян та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності 21:01 Прогноз погоди для Хмельниччини на 20 грудня: чого очікувати 20:12 Громада на Хмельниччині отримала два пожежні автомобілі з Японії 19:41 У Хмельницькій міській раді затвердили бюджет громади на 2026 рік 19:01 У Кам’янці-Подільському відкрили Будинок правосуддя. Його будували майже 30 років 18:02 На Хмельниччині водійка здійснила заборонений обгін перед патрульними (ВІДЕО) 17:15 Зміни руху і розширення проспекту Миру: що ще є в петиціях до міськради Хмельницького 16:40 На щиті повертаються пʼятеро захисників з Хмельниччини: Ігор Жорновий, Василь Кравчук, Дмитро Надточій, Микола Слободян, Михайло Яневич 15:54 На Хмельниччині під час пожежі в будинку загинув чоловік 15:05 Хмельничани провели в останню дорогу військового Олександра Драчука 14:23 За 600 доларів шпигували за аеродромом: на Хмельниччині засудили двох чоловіків 13:34 «Дитина плакала, мама не чула»: історії батьківської халатності, які розглядали суди Хмельниччини 13:02 На Хмельниччині перекинулася автівка: надзвичайники ліквідували наслідки ДТП 12:14 У Хмельницькому водій фургона збив пенсіонерку, яка йшла позаду авто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up