Ліза ІЛЬКОВА
382
Ліза ІЛЬКОВА - Всі Статті (46)

У апеляції по справі смертельної ДТП за участі сина депутата Дмитра Червонюка вже відбулися судові дебати. У судовому засіданні оголошена перерва до 29 серпня.

Найкращим часом для візиту непроханих гостей до чужої оселі є період з 9:00 до 13:00, коли господарі, знаходяться на роботі, а діти – у школах. За три місяця на Хмельниччині скоєно 95 квартирних крадіжок, з них лише у 37-ми випадках злочинців затримали. Щоб уникнути «відвідин» злодіїв, потрібно вставляти якісні дверні замки та не залишати відчиненими вікна на час своєї відсутності. Правоохоронці вважають, що найкращою охороною для грошей та коштовностей є сигналізація.

Змагання проводяться щорічно з метою популяризації здорового способу життя серед молоді. Найсильніші спортсмени увійдуть у збірну, яка буде відстоювати честь Хмельниччини на Чемпіонаті України.

Марш розпочнеться о 16:00, колона стартуватиме від кінотеатру імені Шевченка. Мета заходу – популяризація національного одягу, традицій, народних пісень та всього українського. На марш запрошують усіх охочих,

На Всеукраїнську виставку собак «Поділля – 2014» приїхали собаководи з кількох областей України. Були представлені різні породи - від величезних вівчарок до крихітних ши-тцу . Собаки різних порід змагалися за титул найкращого представника у своєму класі.

В Хмельницький повернулися курсанти третього та четвертого курсів Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, які більше місяця успішно виконували завдання на адміністративному кордоні з Кримом. Прикордонники розповіли, як їх агітували перейти на сторону Росії та про російських військових, які намагалися перетнути кордон.

З початку року подоляни отримали на третину більше закордонних паспортів, ніж торік. У міграційній службі кажуть – ажіотаж через те, що для багатьох не буде сезону у Криму, а у Росію потрібен закордонний паспорт. Щоб не товктися у черзі, пропонують заплатити

Водії платитимуть за нові посвідчення водія та свідоцтва на реєстрацію автомобіля вдвічі менше, ніж раніше. Зміниться також сам процес отримання або обміну посвідчень водія.

В травні також збільшиться вартість поїздки для пасажирів таксі. Тариф збільшать на 3-5 гривень. Власники та диспетчерські служби кажуть, це єдиний вихід працювати не в мінус.

Серед тих, хто перебуває на обліку в хмельницьких міліціонерів є і один неповнолітній. Правоохоронці ретельно вивчають даний вид злочину. Цього року міліціонери вилучили майже три кілограми наркотиків.

keyboard_arrow_up