На Хмельниччині переповнені полігони з відходами, 7 з них - у критичному стані

Згідно Реєстру місць віддалення відходів, всього на території Хмельницької області розміщено 843 сміттєзвалища та полігонів.
На Хмельниччині  переповнені полігони з відходами, 7 з них - у критичному стані

За повідомленням прес-служби Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області,   у критичному стані  знаходяться полігони у містах Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Нетішині, Старокостянтинові, Славуті, у Полонському районі, Дунаєвецькому районі.

«Рекультивовано у 2014 році 6 полігонів. Із 21  полігону міст обласного підпорядкування та райцентрів лише 5 мають проектну документацію та на 20 полігонів оформлено паспорти місць видалення відходів», - йдеться у повідомленні пре-служби.  

Через проблеми з відходами екологи організували та провели круглий стіл «Екологобезпечне поводження з побутовими відходами».

- Питання поводження з побутовими відходами є на часі дуже актуальним, адже Україна посідає одне з перших місць у світі за масштабом, гостротою та складністю проблеми відходів, - зазначив директор Департамету екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Вавринчук.

 

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook