Екс дружина загиблого захисника з Хмельниччини просить надати йому звання Героя

-
Анатолій Покутній захищав країну із 2021 року.
-
З березня 2022 він вважався безвісті зниклим після штурму села Кам'янка Харківської області.
-
То був останній його штурм — 19-й. Тіло військового знаходилось на полі бою пів року.
Анатолій Покутній був родом із села Адампіль Старосинявської громади. У квітні 2019 року він призвався на строкову службу до Львова. У 2021 році підписав контракт із 95-ою десантно-штурмовою бригадою Житомира. Тієї ж осені 28-річний чоловік потрапив на передову, пішов захищати Батьківщину на лінію фронту.
До війни Анатолій навчався у професійному гірничому ліцеї, де здобув професію гірника. Працював в шахті у місті Тернівка Дніпропетровської області.
Під час свого останнього штурму у селі Кам`янка, Ізюмського району, Харківської області зв’язок із військовим обірвався. Це був 19-й останній його штурм.
— Анатолій тримаючи в руках лише кулемет пішов боронити в окуповану Кам'янку. Де по периметру стояли танки і між ними кулеметні гнізда. У ніч з 24 на 25 березня 2022 село повністю захопили російські солдати, — пише колишня дружина загиблого Ольга Волинець.
Його тіло знаходилось на полі боя пів року. Анатолія Покутнього поховали у вересні 2022 року. Указом президента України він відзначений державною нагородою "За мужність" ІІІ ступеня. А Ольга Волинець створила петицію на сайті звернень до Президента України. Вона просить присвоїти загиблому звання Героя України.
— Покутній Анатолій мужньо йшов у бій у перших рядах! Село Кам`янка – це дорога смерті. Смерті наших Героїв, наших чоловіків, синів та батьків. Кожен хто був там заслуговує на звання Героя України! Він пожертвував собою заради перемоги у боротьбі не лише за нашу свободу, а й свободу всієї Європи та всіх людей вільного світу, — зазначає жінка.
У воїна залишилась мати та двоє неповнолітніх братів, які більше ніколи не почують його голосу та не обіймуть.
Станом на 8 годину ранку 28 червня петиція набрала 10 211 голосів із 25 тисяч необхідних. До кінця збору підписів залишилось 63 дні. Підписати звернення можна за посиланням.
Читайте також:
-
Звання Героя України: які пільги передбачає нагорода та за що її дають
-
У боях на передовій загинули п'ятеро військових з Хмельниччини
-
Військовий із Шепетівки Дмитро Юр’єв раптово помер на позиціях
-
Внаслідок ракетного удару по столиці загинула хмельничанка Юлія Петрова та її чоловік
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Руслан Дричак
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ
ГЕРОЯ ТРЕБА ДАТИ ОБОВ'ЯЗКОВО СОЛДАТУ, ЯКИЙ ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ
Ірена Пір'ячко
Галина Предко
Читач87
Оля Волинець reply Читач87