У хмельницькому ЦНАПі уточнили дані 730 військовозобов'язаних

У хмельницькому ЦНАПі уточнили дані 730 військовозобов'язаних
Фото з сайту Хмельницької міської ради
  • Дізнавайтеся, де розташовані офіси ЦНАПу й які документи потрібно мати для уточнення даних.

З моменту набрання чинності «мобілізаційного» закону, 18 травня, у Центрі надання адміністративних послуг Хмельницької міськради свої дані уточнили 730 військовозобов'язаних. Громадян приймають у двох місцях — головному офісі ЦНАПу на Соборній, 16, та у філії, що на Грушевського, 86. Займає процедура 10-15 хвилин. Для її проходження потрібні паспорт, код платника податків, електронна пошта та телефон. Про це «Суспільному» розповів начальник управління адміністративних послуг міської ради Олексій Хохлов.

Один із військовозобов'язаних, Олександр Антонець, прийшов у ЦНАП, бо в ТЦК великі черги й там процедура займає багато часу. За словами Олексія Хохлова, найчастіше виникають питання щодо відстрочки. Буває так, що вона є у паперовому вигляді, але її немає у державному реєстрі. В такому випадку військовозобов'язаних відправляють у ТЦК.

Нагадаємо, що вже згаданий «мобілізаційний» закон вимагає оновити дані всім військовозобов'язаним. Це можна зробити трьома способами — через додаток «Резерв+», у ЦНАПах та у ТЦК.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Галина Домина

    Підкажіть будь-ласка, чи може житель району пройти реєстрацію в Хмельницьку, чи тільки в районному військкомату по місцю проживання?
  • Читач39

    У військоматах безлад вже давно, а за 60 днів буде порядок??? Комусь це вигідно...

keyboard_arrow_up