Революція

play_circle_filled

Буремні події Революції не могли залишити нікого байдужим. Настроєм пройнялись й українські музиканти. Майдан надихнув їх...

photo_camera

З квітами, свічками та слізьми на очах. Хмельничани вкотре зібрались на майдані, аби згадати і вшанувати тих, хто загинув...

Через обрізку дерев, з 9.00 до 16.00 буде перекрито рух транспорту вулицею Чорновола на ділянці від вулиці Красовського до...

Минулого року всім постраждалим під СБУ хмельничанам, які зверталися до міської та обласної рад, виплатили разову грошову...

Хмельничани, які постраждали в ході сутичок під СБУ, ніколи не забудуть той день. Від зброї силовиків 19 лютого постраждали шестеро хмельничан, двоє померли. Люди витратили десятки тисяч гривень на лікування. Наслідки травм плачевні - Олександру Козловському ампутували ногу, а Микола Гуменюк втратив око.

Поки кандидат в президенти України Петро Порошенко роздавав хмельничанам автографи, автомайданівці та учасники «Майдану» розповідали про злидні переселенців з Криму у Хмельницькому та голодних солдат на Сході. Виступити зі сцени їм не дали.

З нагоди дня міста Львова чотири сім’ї загиблих у протистояннях в столиці отримали квартири.

16 квітня члени хмельницької ради Майдану вимагатимуть від начальників управлінь та відділів обласної ради та облдержадміністрації написати заяви про звільнення. А у губернатора Хмельниччини Леоніда Пруса спитають пояснень, чому вони цього досі не зробили.

У Хмельницькому активна молодь з прапорами України та Європи вийшла на міст по Кам’янецькій і утворила «Ланцюг єдання». Не завадили навіть дощ та вихідний день.

Автомайдан швидкий і мобільний, в цьому його перевага над іншими громадськими об’єднаннями, що виникли на піці революції. Колона машин із прапорами України підіймає дух людей, які її бачать. Але, крім цього, вони виконують такі практичні функції, як контролювання дотримання правил дорожнього руху водіями, збір продуктів та коштів для наших прикордонників в Криму та проста людська допомога й підтримка.

На недільному Народному Віче було не надто людно, зібралося близько ста людей

Рада Майдану на межі розколу. Під час чергового її засідання люди вкотре не змогли дійти згоди і прийняти рішення. За дві години змінили чотири головуючих і почали заново створювати список членів.

Постамент пам’ятника Віри, Надії, Любові на хмельницькому майдані обклеїли фотографіями героїв Небесної сотні, які загинули під час революції.

На місці, де стояв Ленін, повісили фото уродженки Шепетівки Валентини Матвієнко - голови Ради Федерації, яка дозволила Президенту РФ Володимиру Путіну ввести війська в Крим.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up