Революція

photo_camera play_circle_filled

20 лютого українці вшановують пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні. У Хмельницькому влаштували Марш Героїв. Вулицями...

photo_camera

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують пам’ять загиблих під час Революції гідності. До списку Героїв, які віддали...

За чотири роки, що минули після штурму СБУ у Хмельницькому, рідні Людмили Шеремет і Дмитра Пагора, досі не дочекалися...

Пройдіть опитування! Чи вважаєте ви, що Революція Гідності за 4 роки досягла своєї мети? Чи є ймовірність повторення...

Буремні події Революції не могли залишити нікого байдужим. Настроєм пройнялись й українські музиканти. Майдан надихнув їх на створення нових композицій. У День Гідності та Свободи журналісти «ВСІМ» підготували 10 пісень, які пов’язані з Революцією.

З квітами, свічками та слізьми на очах. Хмельничани вкотре зібрались на майдані, аби згадати і вшанувати тих, хто загинув під час кривавих подій Революції Гідності.

Через обрізку дерев, з 9.00 до 16.00 буде перекрито рух транспорту вулицею Чорновола на ділянці від вулиці Красовського до провулку Червонофлотського.

Минулого року всім постраждалим під СБУ хмельничанам, які зверталися до міської та обласної рад, виплатили разову грошову допомогу.

Хмельничани, які постраждали в ході сутичок під СБУ, ніколи не забудуть той день. Від зброї силовиків 19 лютого постраждали шестеро хмельничан, двоє померли. Люди витратили десятки тисяч гривень на лікування. Наслідки травм плачевні - Олександру Козловському ампутували ногу, а Микола Гуменюк втратив око.

Поки кандидат в президенти України Петро Порошенко роздавав хмельничанам автографи, автомайданівці та учасники «Майдану» розповідали про злидні переселенців з Криму у Хмельницькому та голодних солдат на Сході. Виступити зі сцени їм не дали.

З нагоди дня міста Львова чотири сім’ї загиблих у протистояннях в столиці отримали квартири.

16 квітня члени хмельницької ради Майдану вимагатимуть від начальників управлінь та відділів обласної ради та облдержадміністрації написати заяви про звільнення. А у губернатора Хмельниччини Леоніда Пруса спитають пояснень, чому вони цього досі не зробили.

У Хмельницькому активна молодь з прапорами України та Європи вийшла на міст по Кам’янецькій і утворила «Ланцюг єдання». Не завадили навіть дощ та вихідний день.

Автомайдан швидкий і мобільний, в цьому його перевага над іншими громадськими об’єднаннями, що виникли на піці революції. Колона машин із прапорами України підіймає дух людей, які її бачать. Але, крім цього, вони виконують такі практичні функції, як контролювання дотримання правил дорожнього руху водіями, збір продуктів та коштів для наших прикордонників в Криму та проста людська допомога й підтримка.

keyboard_arrow_up