Дорожня розмітка в Хмельницькому: де її нанесли у 2023 році та скільки грошей витратили (КАРТА)

Дорожня розмітка в Хмельницькому: де її нанесли у 2023 році та скільки грошей витратили (КАРТА)
Фото - ХМР
  • Цього року в Хмельницькому запланували нанести дорожню розмітку на суму майже 11,5 мільйонів гривень.

  • Де її вже нанесли? 

  • Підготували карту.

У 2023 році на дорожню розмітку в Хмельницькому виділено близько 11,5 мільйонів гривень. За ці гроші планується нанести її на дорогу площею більш як 43 тисячі квадратних метрів. Такі дані надали журналістці vsim.ua у відповідь на інформаційний запит до департаменту інфраструктури Хмельницької міської ради.

Як раніше розповідали в департаменті, розмітку у Хмельницькому наносять двома матеріалами - фарбою та холодним пластиком. Терміни гарантії на них складають шість місяців та три роки відповідно. Нанесенням розмітки фарбою займається комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг (КП БРЕД), а холодним пластиком - приватні підрядники.

Скільки фарби закупили і хто постачальник

Цього року для нанесення розмітки закупили фарбу білого та червоного кольору. Замовник - КП БРЕД. Договір уклали із підприємством “Полісан” на суму майже 6 мільйонів гривень. Станом на 17 серпня придбали 32 010 кг білої фарби на 3,9 мільйона гривень. А також - 1 020 кг червоної фарби на суму 125,6 тисячі гривень. 

Відео дня

За даними сервісу YouControl, ТОВ ВП “Полісан” зареєстроване у березні 2003 року в Сумах. Керівником є Владислав Коваленко. Розмір статутного капіталу  підприємства  - 50 мільйонів гривень. Основний вид діяльності - виробництво фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик. Серед інших видів діяльності: 

Де вже нанесли дорожню розмітку в Хмельницькому

Як йдеться у відповіді на інформаційний запит, станом на 17 серпня в місті нанесли дорожню розмітку на площу більше як 22 тисячі квадратних метрів. Загальна сума витрат становила майже 5,3 мільйона гривень. Це поперечна та поздовжня дорожня розмітка. 

На яких ділянках вулиць в Хмельницькому комунальники нанесли розмітку цього року, дивіться на карті. Також пишіть в коментарях, де на вашу думку дорожня розмітка потребує оновлення чи нанесення. 

Дивитися в повноекранному режимі

 

Нагадаємо: у центрі Хмельницького планують облаштувати платні парковки. Йдеться про чотири вулиці — Староміську, Вайсера, Соборну та Грушевського. У міськраді вже офіційно відвели ділянки під паркування

Коли паркування стане платним, журналіст vsim.ua запитував у міського голови Олександра Симчишина. Той відповів, що терміни поки не визначили. Однак додав, що, ймовірно, спершу платне паркування впровадять на одній вулиці, а потім їхню кількість збільшуватимуть.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів

    Рашисти заводи з виробництва дронів будують а ми розмітки наносимо. Щоб не соромно було освабадітєлєй зустрічати? Ідіоти.

keyboard_arrow_up