Повний салон пенсіонерів і рух поза графіком: хмельничанин про автобус №51 на Ракове

 • Петиція про те, щоб розглянути варіант обслуговування автобуса № 51, який курсує маршрутом "Катіон-Ракове", приватною фірмою, з'явилася на сайті міської ради 21 лютого.
 • Її автор наводить ряд причин, які спонукали його написати звернення.
Повний салон пенсіонерів і рух поза графіком: хмельничанин про автобус №51 на Ракове

Нова петиція з'явилася на сайті Хмельницької міської ради у розділі "Дороги і транспорт".

Автор, Євгеній Сергійович, пропонує розглянути варіант обслуговування автобусного маршруту № 51 "Катіон-Ракове" приватною фірмою. Він опирається на колишній досвід і зауважує ряд переваг, якими можна було скористатися.

Як пише хмельничанин у своєму зверненні, наразі автобуси №51 та №52, як і тролейбус 7а, обслуговує ХКП "Електротранс" і вбачає в цьому певні незручності. Він наголошує: "Основними пасажирами є пенсіонери, яких завжди повний салон і це створює певні незручності для пасажирів, які оплачують свій проїзд, а іншого варіанту дістатись з Катіону в Ракове через вулицю Шевченка немає".

До того ж, чоловік згадує і про якість перевезення та порушення графіків. На його думку, в авто марки MAN або Mersedes, таких як на маршрутах №№21 та 22, їхати було б зручніше.

Свою петицію Євгеній Сергійович подав 21 лютого. Збір голосів ще триватиме 88 днів. Якщо ви розділяєте думку автора, то за звернення можна проголосувати ТУТ. 

Ідею підтримали 9 осіб. Для розгляду петицію необхідно, щоб проголосували 500 містян.

 

Коментарі (55)
 • Михайло Білецький

  В Европі самим дорогим задоволенням є квиток на транспорт. Но для наших людей в більшому приоритеті стоїть не транспорт, а кава і булочка хотдог, тобто на свій шлунок вони готові тратитись, а от на здорові сустави, набойки, які менше будуть зношуватись, неготові

  Vitaliy reply Михайло Білецький

  задовбали довбані диванні експерти зі своєю Європою! Таке відчуття що перевізники не вилазять з цього сайту - все торочать що їм мало, що їм не хватає, ще й Європу приплітають. Для початку обілечуйте пасажирів, покажіть реальні доходи, а не х..ю на бумажці.
 • frest

  зовсім нічого не маю проти пенсіонерів і пільговиків в цілому, але бл*ть, має бути якась конкуренція... є тролейбус 7а, будь ласка, катайтесь скільки заманеться! але чому до прикладу студент, якому з Інститутської потрібно доїхати до вул. Довженка, має 40 хвилин тиснутись в жовтій розвалюсі? 3 майже однакові маршрути і всі одного перевізника... хіба це нормально?
 • Катя Попик

  А грошей в тих сільських стіко багато, шо на кожній руці по 3 браслети, товщиною з язик,на кожному пальці по золотому перстні з діамантом, в кожному вусі по 7 дирок для золотих серожок, на на татуірованих бров'ях стоять корекція щоміся -1500 грн, кігті як в когута нарощуть 350 грн корекція щомісяця, зачіска щомісяця-450 грн.Вже незнають куди мішки з грошима пхати, містя на роботах купують, місця в парламент, в партіях.Вже незнають куди свої гроші втюхати приїзжі з сіл, вже геть наперед місця на коадбіщах з пам'ятниками покупляли.Якщо була б можливість для внуків купувати золоті діадеми царя чи титули баронів і принцес, чи в церквах купувати білет в загробне життя в рай, то б вони і туда свох гроші пхали, а чо, бо вони не хворіють, ні вони, ні їх діти і внуки.
 • Катя Попик

  В Книжківцях, в Лезнего, в Олешені, в Ружичній, в Лісових гринівцях,Волочиськ,Дунаївці,Чорний Острів,Ярмоленці на Озерній, а також біля малосімейок і гуртожитків в дит. садках і школах, діти ніколи не боліють.Да, Книжковецькі так і кажуть, в нас так багато багатодітних сімей і ми ніколи не хворіїм, бо вітер дує завжди з поля, з міста ніколи вітра немає, а як з Кам'янця дує, то в нас сильні грози, то шо в них за вітри такі віють, чому там ніколи, ні люди , ні діти  не хворіють
play_circle_filled

Команда «Отдыхаем вместе» вперше виступила на сцені із зіркою дуету «Время и стекло». Дебют вийшов вдалим і хмельничани...

play_circle_filled

Екс-гравець збірної України і київського «Динамо» працюватиме у Хмельницькому. 32-річний Олександр Алієв працюватиме...

photo_camera

Хмельницькі захисники тварин організували соціальний проект. Волонтери "прорекламували" собак з притулку на бігбордах...

Медики кажуть, що недосипання може призвести до розвитку хронічних захворювань. Про рекомендовану тривалість сну і хвороби...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up