“Розумні зупинки” у Хмельницькому: де і коли встановлять та які функції матимуть

“Розумні зупинки” у Хмельницькому: де і коли встановлять та які функції матимуть
"Розумна зупинка". Фото із сторінки "Дозор Україна" у Фейсбук.
  • У місті облаштують п’ять “розумних зупинок”.
  • Встановлять у центрі і на Виставці.
  • Коли вони запрацюють і які функції матимуть, дізнавався журналіст vsim.ua.

Про можливу появу у Хмельницькому “розумних зупинок” у Хмельницькій міськраді заговорили ще у жовтні 2017-ого. Сьогодні, 2 квітня, на засіданні виконкому офіційно визначилися із тим, де вони будуть встановлені.

Адреси "розумних зупинок" і функціонал

  1. зупинка «Поліклініка № 1» (вул. Подільська, 52 – напрямок руху з міста);
  2. зупинка «Поліклініка № 1» (вул. Подільська, 65 – напрямок руху в місто);
  3. зупинка «вул. Нижня Берегова» (раніше "Електроніка"), (вул. Бандери, 7 – напрямок руху в місто);
  4. зупинка «Центр надання адміністративних послуг» (неподалік овочевого ринку), (вул. Соборна, 17 – напрямок руху з міста);
  5. зупинка «вул. Перемоги» (вул. Зарічанська, 24 – напрямок руху в місто).

Головною “фішкою” нових зупинок стане електронне табло із графіком руху громадського транспорту. На ньому відображатиметься приблизний час прибуття маршрутки, автобуса чи тролейбуса. Також буде можливість підзарядити мобільний телефон і скористатися безкоштовним wi-fi. За словами заступника міського голови Хмельницького Андрія Бондаренка, можливо будуть встановлені камери відеоспостереження.

Коли з'являться і за чиї кошти

На зупинках буде по два сіті-лайти. На продажі права на розміщення там зовнішньої реклами зароблятиме житомирська фірма “Дозор Україна”. Саме вона за свій кошт і встановлюватиме “розумні зупинки”. Це вона зобов’язалась зробити, коли зголосилася обладнати увесь громадський транспорт Хмельницького GPS-трекерами для можливості стежити за ним в режимі онлайн.

Згідно договору із ТОВ “Дозор Україна”, розумні зупинки мають з’явитися у нашому місті до кінця 2018-ого року. В міськраді кажуть, що це може статися раніше. За словами Андрія Бондаренка, на оформлення необхідних документів і роботи потрібно близько двох місяців. Каже, що уже до кінця травня зупинки можуть бути встановлені. Слідкуйте за новинами Хмельницького і не тільки на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
  • Яковлєва Наталія
    Доброго дня! Можливо, Ви знаєте до кого звернутись з приводу розміщення реклами на "розумній" зупинці
  • Dmitry Dzubak
    Згоден, що до таикх зупинок потрібно і камери ставити. Ато он, простий розклад руху тролейбусів потвори зривають. Не кажучи про інші випадки. А що ж буде із таким "ласим шматочком"? Камери, можливо, хоч трохи налякають, або ж допоможуть зловити вандалів.
  • Катя Попик
    До таких зупинок і камери вже треба закупити
  • Андрей Степаненко
    Фотка зупинки з Рівного. Ну поки працює) якшо у місті працює Дозор, то зручно для тих, хто не користується сервісом.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:02 Ворог атакував підприємство у Хмельницькому районі: рятувальники показали наслідки play_circle_filled photo_camera 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 08:57 На Хмельниччині сили ППО знищили 6 «шахедів» 18:03 Не повернулися з війни: Хмельниччина попрощалась із пʼятьма захисниками Від читача 14:21 Ішемічна хвороба серця. Стенокардія. Інфаркт міокарда | к.м.н., доцент Юлія САВІЦЬКА (відео) 17:07 З морозом до –20: якою буде неділя на Хмельниччині 16:02 На щиті — військові з Хмельниччини: Олександр Біньковецький, Василь Міходуй, Сергій Нестерюк 14:40 Райківецька колонія запрошує на роботу. Можливе бронювання 13:30 Коли синоптики прогнозують потепління в Україні 12:19 Чеська компанія хоче видобувати графіт на Хмельниччині 12:01 На Хмельниччині зіткнулись автівки. Постраждав водій 11:01 У Хмельницькому попрощаються з трьома загиблими військовими
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up