Частину площі Свободи продадуть знайомим депутата міськради. Зрада чи перемога?

Частину площі Свободи продадуть знайомим депутата міськради. Зрада чи перемога?
  • Підприємці, пов’язані з депутатом від «Батьківщини» Віталієм Худецьким, викуплять частину площі на Виставці.

  • Там розташований їхній кафетерій.

  • Міський бюджет з угоди отримає 179 тисяч гривень.

Депутати міської ради вирішили продати частину площі Свободи, яка розташована на розі вулиці Свободи та проспекту Миру. І продати не аби кому, а людям, пов’язаним з депутатом тієї ж міської ради. Розповідаємо, що про це відомо.

Що вирішили депутати

Земельна ділянка, яку вирішили продати, розташована на площі Свободи. Там розміщена родинна ресторація «Піч». Площа ділянки — 410 квадратних метрів. Рішення про продаж земельної ділянки прийняли під час сесії вчора, 14 липня.

Ділянка на кадастровій карті

Продати ділянку вирішили Ніні Худецькій та Сергію Мізері за 179 096 гривень без урахування податку на додану вартість. Обоє пов’язані з депутатом міськради від «Батьківщини» Віталієм Худецьким. Він, до слова, був відсутній у сесійній залі під час голосування. Ніна Худецька вказана в його декларації як власниця недобудованого житлового будинку.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up