На Хмельниччині торговці сигаретами і алкоголем сплатили майже 600 мільйонів гривень штрафу

На Хмельниччині торговці сигаретами і алкоголем сплатили майже 600 мільйонів гривень штрафу
  • За перші три місяці податківці зафіксували 59 порушень при реалізації підакцизу.
  • Найчастіше торгували акцизною продукцією без ліцензії.

В Хмельницькій області «трусять» підприємців, які торгують алкогольно-тютюновою продукцією. За перші три місяці 2017-ого фіскальна служба провела чимало перевірок закладів, де продають в роздріб і на опт. Виявили 59 порушень і оштрафували підприємців на загальну суму більше 573 мільйонів гривень.

Найчастіше податківці фіксували торгівлю алкогосьно-тютюновою продукцією без відповідної ліцензії. Часто вони не знаходили в точках продажу необхідні реєстраторів розрахункових операцій. Штрафували також за продаж алкоголю неповнолітнім. Про це повідомляють у фіскальній службі Хмельницької області.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:07 Тепла очікувати не варто: якою буде погода у Хмельницькому наступного тижня 17:09 «На щиті» повертається захисник з Хмельниччини Валерій Пирожок 16:10 У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський Конгрес сімей Римо-Католицької Церкви присвячений Дню матері 15:12 Де у Хмельницькому не буде світла 12-16 травня (АДРЕСИ) Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 14:10 У Старосинявській громаді тимчасово не буде газу: у чому причина 13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up